Školní rok se kvapem blíží, načerpejte síly a nechte se hýčkat

Datum publikace: 30.08.2017

Kategorie: Krásná maminka | Tip na výlet

Prázdniny mají skutečně pouze děti. Nám rodičům pomalu ale jistě končí poměrně náročné období. Nejen že musíme zvládat svoje pracovní povinnosti, ale navíc nám přibyla starost v podobě neustálého vymýšlení programu pro děti. Ten půlden strávený ve školních lavicích je skutečně znát. Najednou je třeba se postarat třeba o oběd a celoroční kolotoč starostí se může zdát nekonečný.

Nezoufejte, pokud se už teď cítíte znaveně a nedovedete si představit, jak budete zvládat každodenní povinnosti svého malého školáčka. Jak budete ráno popohánět, aby se stihl včasný odchod do tolik oblíbené školy, odpoledne domácí úkoly do večerních hodin. Odjeďte na pár dní do jiného světa. Do světa, kde vás budou hýčkat. Věřte, že odpočinutá maminka je ta nejlepší! Odpočinutá budete školní a pracovní povinnosti zvládat s lehkostí a plná energie. Nebo snad jste prázdniny přežila ve zdraví jen díky obětavému hlídání prarodičů? Zasloužili by si pořádné poděkování a ocenění! Co takhle wellness pobyt v lázních? Ten by jim jistě udělal radost!

Lázně hotel Vráž
Pobyt pro seniory v nádherném zámeckém prostředí vaše babičky a dědečky postaví na nohy. Pokud je trápí bolesti kloubů a zad, darujte jim odpočinek v jižních Čechách, ať se jim opět vlije energie do žil. Tento relaxační a ozdravný týdenní pobyt ovšem může zvolit každý, nejenom klienti seniorského věku. Připraven je program, který vám pomůže nabrat novou sílu a vitalitu, a to díky aktivnímu cvičení, pestré stravě a uvolňujícím masážím. Každému vrátí radost z pohybu.

Lázně Libverda
Využijte jedinečnou nabídku na 6denní relaxační pobyt. Pokud pro kvalitní odpočinek potřebujete klid, nevybírejte vyhlášené kolonády plné cizinců. V lázních Libverda na vás čeká bohatý lázeňský program plný příjemných procedur. Udělejte radost sobě, nebo třeba prarodičům. Vaše tělo i mysl vám za pobyt na čistém vzduchu Jizerských hor a libverdský minerální pramen poděkují.

Konstantinovy Lázně
Nabízejí speciální pobyty pro seniory starší 55ti let. Pobyt v těchto malebných lázních má speciálně sestavený program, zaměřený na klienty druhého a třetího věku s cílem prohloubit kvalitu jejich života. Pokud by bohatý lázeňský program vaše prarodiče neuspokojil, mohou si na čerstvém vzduchu zahrát pétanque, nebo využít některou z turistických tras na oblíbený a pro seniory skvělý pohyb, Nordic walking.

Pokud nemáte na hledání vhodného pobytu dostatek času, snadno a rychle vyberete z velkého množství zařízení na e-lazne.eu. Odměňte sebe, nebo své blízké! Od 3. objednávky je zde pro vás připravena sleva 5 %. Navíc nepřehlédněte slevy, pokud jste držitelem Sphere card nebo jste pojištěncem ZPMV. Další školní rok zvládnete s lehkostí!

Tagy: lázně | odpočinek | relax | relaxační pobyt

Čtěte na Rodičům

Komentáře