Vychutnejte si dokonalý relax

Datum publikace: 02.02.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové

Jste dlouhodobě unavení z práce a cítíte, že Vám pomalu dochází životní energie? Odpočiňte si ve světě, kam starosti nepatří. Objevili jsme pro Vás kouzelné místo, kde si můžete vychutnat dokonalý relax.

Zapomeňte na starosti

Milé dámy a pánové, pokud se cítíte unavení a jako by bez energie, přichází nejvyšší čas, udělat něco pro své duševní i fyzické zdraví. Wellness hotel Kolštejn*** je jedním z kouzelných míst, která jsou jako stvořená k dobití baterek. Kromě toho, že si zde můžete dopřát masáže, očistné koupele a vše, co k dokonalému relaxu patří, máte možnost naučit se také cviky pro zdraví, anebo vyzkoušet vizážistickou proměnu krásy. Kouzelné zimní a jarní wellness pobyty na 3 a 5 dní jsou ideální k načerpání nových sil. Se svým miláčkem si můžete užít Jarní romantiku ve Wellness hotelu Kolštejn***. Romantický pobyt pro pár se stal oblíbeným hitem.

        
Romantický pobyt ve Wellness hotelu Kolštejn***.

Originální dárkové poukazy

Že jste si už svůj relaxační pobyt spokojeně užili, ale nyní hledáte zajímavý dárek pro ty, které máte rádi? Originální dárkové poukazy představují ideální řešení, jak potěšit Vaše drahé a blízké. Díky tomu, že se dárkové menu se neustále rozšiřuje, si můžete vybrat z nepřeberného množství lákavých služeb. Co taková masáž keltských mistrů, lymfatická, anebo čokoládová masáž? Anebo by obdarovaný ocenil pobyt v privátním wellness centru při svíčkách či snad noční prohlídku hradu? Nechte si ušít dárkový poukaz přesně na míru.

        
Wellness hotel Kolštejn***.

Přejeme Vám i Vašim blízkým ty nejkrásnější chvilky plné relaxace zvolené dle Vaší libosti.

www.relaxkolstejn.cz
 

Tagy: masáže | relaxační pobyt | romantický pobyt | wellness

Komentáře