Trápí vás přebytečný tuk? Už nemusí!

Datum publikace: 10.09.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Krásná maminka | Zdraví

Moderní estetická a plastická chirurgie nabízí řadu zákroků, které mají za cíl vytvarování postavy.

Klasická liposukce s celkovou anestezií a zdlouhavou rekonvalescencí je tak už ve většině případů minulostí. S rozvojem medicíny přichází i v liposukci stále efektivnější a šetrnější metody. Oblíbenou novinkou je ultrazvuková liposukce Vaser Lipo, která je zárukou rychlých výsledků bez jakýchkoli modřin a otoků.

Jaký je princip liposukce VASER Lipo?

Vaser Lipo představuje ultrazvukovou liposukci nové generace. Oproti jiným metodám je účinnější, bezpečnější a navíc zlepšuje vzhled pokožky v ošetřované oblasti. Působením ultrazvuku se tuk přemění na emulzi, kterou následně podtlakový přístroj pomocí tenké kanylky odsaje. Ultrazvuk působí při ošetření jen na tukové buňky a tak nedochází k poškození okolních tkání. Díky tomu je Vaser Lipo nejšetrnější metodou invazivní liposukce a rekonvalescence po zákroku se výrazně zkracuje.

Jaké oblasti lze ultrazvukovou liposukcí ošetřit?

Vaser Lipo nabízí řešení pro tukové zásoby i v těch partiích, kde je klasická liposukce krátká. Jedná se především o malé oblasti s tenkou tukovou vrstvou. Ultrazvuková liposukce je tak ideální pro odstranění tuku například z kolenou, lýtek, podbradku, paží či Venušina pahorku. Skvělých výsledků dosahuje samozřejmě také v typických problematických oblastech, jako je břicho, hýždě a stehna.

Je Vaser Lipo vhodná i pro vás?

Mezi klienty ošetřované pomocí Vaser Lipo patří ženy i muži. Tato metoda liposukce dokáže pomoci prakticky každému, koho trápí nadbytečný tuk, kterého se nelze zbavit ani dietami a cvičením. Ideálním zájemcem o Vaser Lipo je tedy osoba celkově štíhlá s určitou problematickou oblastí, ve které se tuk hromadí. Před zákrokem je tak třeba si uvědomit, že Vaser Lipo, stejně jako ostatní typy liposukce, nepředstavuje řešení celkové obezity. Neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci na klinice MEDICOM VIP a zjistěte, jaké výsledky můžete od Vaser Lipo očekávat právě vy!

Tagy: klinika MEDIOM VIP | ultrazvuková liposukce Vaser Lipo

Komentáře