Byby styl sluší! Holkám, klukům i miminkům.

Datum publikace: 20.01.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci

Také Vám připadají Vaše děti nejvíce roztomilé, když oblečené jako dospělí? Oblékněte je jako skutečné dámy a gentlemany! Světové značky jako Dior, Dolce Gabbana, Hugo Boss nebo Fendi sluší malým ještě více než velkým! V luxusním outletu máte záruku nejen kvality a pravosti, ale i dobré ceny.

Baby Dior pro dívky

Ať je jí pět nebo sedm, každá dívka touží po stejně krásném oblečení jako má její maminka. Tak proč jí neudělat radost? Pořiďte malé princezně sladké květinové šatičky nebo půvabný svetřík se sukní. Slaďte svůj outfit s modelem své dcerky!

Luxusní móda pro dívky

Elegance pro mladé gentlemany

Ani chlapci nechtějí nosit pouze oblečení s obrázky, když vidí své tatínky v elegantních oblecích. Sako, kalhoty a košile se hodí mít ve skříni nejen pro společenské události, ale také pro případ, že dostanete chuť, vyrazit se svým malým společníkem do cukrárny. Že Váš malý princ holduje výhradně sportovní módě? Nevadí, v dětském outletu pořídíte oblečení pro každou příležitost.

Luxusní chlapecké oblečení

Byby pro bejby

Byby pamatuje také na bejby. V chladném počasí nejvíce oceníte praktickou kombinézu. Tahle od Moncler baby bude Vašemu broučkovi náramně slušet. Skvělá značka a navíc metalické odstíny jsou hitem sezóny! A pod kombinézku stylové bodíčko. Anebo rovnou dupačky.

Luxusní dětská kombinézka

Dopřejte svým dětem oblečení nejvyšší kvality. Navštivte dětský outlet světových značek www.byby.cz.

Tagy: luxusní dětský outlet | luxusní oblečení pro děti

Komentáře