Dětské hodinky s GPS budou po celý den nenápadným hlídačem

Datum publikace: 25.07.2021

Kategorie: Novinky na trhu

Nechcete je nechávat dlouho bez dozoru, současně jim ale hodláte dát prostor pro zábavu a volný čas. Proč nezkusit kompromis? Pokud budou mít na ruce speciální hodinky, vždycky budete vědět, kde zrovna jsou. Bez telefonátů na hřiště nebo třeba na kroužek, posměchu ze strany kamarádů. Moderní elektronika jde neustále kupředu, a i díky tomuto doplňku budete mít více času na sebe. Odpočinek, odpolední káva, to vše s vědomím, že o děti je dobře postaráno.

Okamžitě upozorní na možné potíže

Překročila vaše ratolest bezpečnou zónu, kterou jste předem vytyčili? Stiskla tlačítko SOS, díky čemuž je jasné, že potřebuje pomoc? Dětské hodinky s gps nabídnou spolehlivost, ale také pestrou paletu různých funkcí. Výhodou je také jednoduché ovládání, které si malý školák brzy osvojí. S dotykovým displejem si určitě porozumí téměř okamžitě. Praktická LED dioda mu pak posvítí na cestu domů, když se už bude venku stmívat. Chcete snímek? Fotoaparát je přímo v hodinkách, takže dítě může odeslat fotku svého okolí během pár vteřin, stačí si ji jenom vyžádat. A v případě potřeby je možný i krátký telefonický hovor, při němž si ověříte, že je vše v naprostém pořádku.


Vodotěsné provedení je samozřejmostí

Děti se s hodinkami nemusí nikde skrývat před deštěm, dopadající kapky totiž rozhodně nebudou na překážku. Díky vodotěsnosti dokonce přežijí i krátkou sprchu, pokud si je děti zapomenou před koupelnou sundat z ruky. Obecně platí, že mobilní telefon se může ztratit nebo nebude dobře slyšet, pokud bude zapomenutý na dně batohu. S hodinkami je ale situace úplně jiná, jsou lehké a malé, nebudou na ruce nijak překážet. Neustálý přehled v podobě nenápadného strážce se hodí třeba i pro osamělé seniory. Na nejnovější nabídku této elektroniky se podívejte na cel-tec.cz!

Zdroj náhledového obrázku: Pavel Kobysh / Shutterstock.com

Komentáře