Dětské oblečení - na sluníčko a k vodě

Datum publikace: 10.07.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Začíná léto a s ním krásné počasí a horké dny plné sluníčka, které přímo vybízejí ke koupání, opalování a trávení času venku na vzduchu. Při všech těchto aktivitách plných pohody ovšem nesmíme zapomínat na to, že pobyt na sluníčku má bohužel i svá rizika v podobě vystavení nebezpečnému UV záření. Proto je třeba myslet na odpovídající ochranu, a to zejména u dětí, jejichž pokožka ještě nedokáže UV záření dostatečně odolávat.

Nová ochrana před UV zářením – speciální oblečení
Vynikajícím novým prostředkem ochrany je dětské oblečení s UV faktorem. Ucelenou kolekci kvalitního dětského UV oblečení nabízí renomovaný finský výrobce dětského technického textilu Reima.

Kolekce s názvem Sunproof disponuje UV faktorem 50+, což znamená, že děti v tomto oblečení mohou bez následků strávit na sluníčku klidně celý den.

Oblečením z kolekce Reima Sunproof navíc dítko oblečeme doslova od hlavy až k patě. Najdeme v ní praktické kloboučky a čepice, trička, kraťasy, plavky, koupací overaly a praktické boty do vody.

Příjemné a lehké oblečení
Velkou výhodu kolekce Reima Sunproof je také to, že oděvy jsou lehké, prodyšné a příjemné na nošení, takže v nich dětem je dobře i ve velkém horku. Materiál je rovněž vysoce oděruodolný, takže výborně odolává dětským hrám na písku.

Oděvy také velice dobře schnou, takže se v nich děti mohou bez problémů koupat. Voda navíc – na rozdíl od běžných materiálů – nijak nesnižuje ochrannou funkci oblečení.

Oděvy jsou dodávány v praktickém síťovaném obalu, ve kterém je lze nosit na pláž.

UV kloboučky a čepice
Kloboučky a čepice Reima Sunproof chrání děti nejen před UV zářením, ale také před úpalem a úžehem. Čepice disponují šikovným prodloužením pro ochranu zadní části krku.

Dětské plavky
Součástí kolekce Reima Sunproof jsou samozřejmě také dětské plavky s UV ochranou. Pro nejmenší pak lze do vody použít dětské koupací overaly.

Vzhledem k tomu, že pod plavkami dítě obvykle nemažeme opalovacím krémem, je UV faktor právě u tohoto kusu oděvu velmi důležitý. Klasické plavky bez UV faktoru totiž před UV zářením chrání jen minimálně.

Dětská trička
V kolekci Reima Sunproof najdeme trička s UV ochranou jak s krátkým, tak s dlouhým rukávem. Výhodou triček s dlouhým rukávem je, že výborně chrání i paže dítěte.

Pokud zvolíte tričko s krátkým rukávem, je samozřejmě třeba ruce namazat krémem, jehož nevýhodou je stírání a také možné nežádoucí kožní reakce.

Dětské kraťasy
V kolekci UV oblečení samozřejmě nesmí chybět dětské kraťasy. Ty z kolekce Reima Sunproof výborně chrání před UV zářením a navíc se v nich dá i koupat. V nabídce jsou také jako populární boardshortky v mnoha pestrých a veselých dětských designech.

Dětské boty do vody
Značka Reima nenabízí jen oblíbené dětské letní boty, ale i praktické botičky do vody. Citlivá dětská nožka je díky nim neustále chráněna před ostrými kameny či kořeny, které mohou číhat na dně i na pláži. I botičky mají UV úpravu a bezpečně ochrání nožičky před spálením a škodlivým UV zářením.

Dětské sluneční brýle
Dětské sluneční brýle sice do kolekce Reima Sunproof již nepatří, ale pokud chceme, aby ochrana dítěte byla kompletní, neměli bychom zapomenout jimi dítě vybavit. UV záření totiž poškozuje nejen pokožku, ale samozřejmě také zrak.

Kde je Reima Sunproof k dostání?
Oblečení z kolekce Reima Sunproof lze koupit u celé řady prodejců po celé České republice. Kompletní seznam prodejních míst naleznete na stránkách www.obleceni-reima.cz.

Tagy: dětské uv oblečení

Komentáře