Druhý poločas s vylepšeným penálem

Datum publikace: 28.08.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Do nového školního roku se školáci vracejí nabiti čerstvou energií. Aby byl podobně nabitý i arzenál jejich penálu, nabízíme hned několik tipů. Krom pera či propisky, jejichž použití preferuje každá škola jinak, nesmí v jejich příručním pouzdře chybět tužky, pastelky, lepidlo, ořezávátko a nůžky.

Všestranná tužka
Nejen na psaní dočasných poznámek a podtrhávání, ale také na kreslení či stínování se bude výborně hodit Jumbo grafitová tužka COACH. Ta díky své velikosti, zkrácené délce a trojhrannému, ergonomickému tvaru ideálně vyhovuje potřebám drobnějšího úchopu. Tvrdost 2 (HB) zaručuje všestranné použití při různých stylech kresby. V případě nespokojenosti autora s vedením linky či dokonce s větší plochou přijde vhod bílá pryž na konci tužky. A díky rámečku pro vepsání jména na každé tužce si může být každý výtvarník jist, že si pozná tu svou.

 

Jumbo grafitová tužka COACH
9 Kč

B
arvy duhy
P
astelky Kores Kolores obsahují o 50% větší množství pigmentu, díky čemuž budou dětské obrázky ještě barevnější. Pastelky si navíc můžete vybrat ve dvou základních tvarech. Buď obvyklý „pastelkový” hexagonální profil, nebo ergonomicky pohodlnější tvar trojhranný. Oba typy napomáhají plynulému vedení pastelky a mohou se pochlubit silnou, perfektně vycentrovanou tuhou, která se při ořezávání ani při kreslení neláme. A když se ji některému malému nezbedovi přece jen podaří zlomit, škodu hnedle napraví praktické ořezávátko přiložené zdarma ke každému balení. Navíc se tyto pastelky s tuhou, která je lepená po celé délce, daleko snadněji ořezávají.

 

Doporučené MOC hexagonáln
ích pastelek jsou v balení 6 ks / 22 Kč, 12 ks / 44 Kč, 24 ks / 85 Kč, 36 ks / 132 Kč a trojhranných 6ks / 27 Kč, 12 ks / 50 Kč, 24 ks / 99 Kč, 36 ks / 150 Kč.

Brouk tužkožrout
Komu nestačí ořezávátko přiložené k pastelkám (nebo, kdo už jej stihl ztratit), tomu pomůže tužky naostřit veselé ořezávátko ve tvaru broučka. Je vhodné pro trojhranné i šestihranné tužky, disponuje čepelí z kvalitní oceli.

 

Doporučená MOC je 11 Kč.

Lepicí tyčinka Kores s Hurvínkem a jeho přáteli
Pokud si vaši potomci oblíbili příběhy Hurvínka, Spejbla i Máničky a rádi tvoří za pomoci lepidla, pak je čeká dvojitá radost. Kores doplnil svou řadu lepicích tyčinek s Hurvínkem a Spejblem nově o Máničku a Žeryka.

 

Doporučená MOC je 21 Kč za 8g a 31 Kč za 15g tyčinku Kores.

Vystřihovánky

Nejen na ně využijí prvňáčci dětské nůžky Kores, jež jsou díky zaobleným špičkám a specielnímu úchopu ideální pro děti už od 4 let. Nerezová ocel a kvalitní zpracování zaručují minimálně pětiletou garanci výrobku.

 

Doporučená
MOC je 45 Kč.
 

Tagy: lepicí tyčinka | nůžky | ořezávátka | všestranná tužka | vystřihovánky

Komentáře