Festival Evolution nabídne to nejlepší pro rodiče a jejich děti

Datum publikace: 5.3.2018

Kategorie: Novinky na trhu

Přemýšlíte nad výchovou svých dětí a není vám lhostejné prostředí, ve kterém vyrůstají? Zajímají vás možnosti, jak rozvíjet jejich potenciál, nebo chcete poradit s vhodným jídelníčkem? V tom případě byste si rozhodně neměli nechat ujít Festival Evolution, který se bude konat na Výstavišti v Praze Holešovicích 23. – 25. dubna.

Dětské programy, hrací zóny, tvořivé dílničky, hlídací koutek, ale také pohybové aktivity, výtvarné i hudební workshopy a semináře věnující se rozvoji talentů a dětského potenciálu. To je jen stručný průřez všeho, co můžete se svými potomky zažít na Festivalu Evolution. Během tří dnů se zde představí více než čtyři stovky domácích a zahraničních vystavovatelů s nabídkou produktů a služeb z oblasti Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj.

Jak už to festivalech chodí, těšit se můžete na nejen „žhavé“ novinky, ale také na mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, ve které se představí okolo 150 účinkujících.

Chybět nebude velký výběr přírodní kosmetiky i praktické ekologických výrobků pro údržbu domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy, vzdělávání a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Inspirace i nové poznatky

Vybírat můžete z přednášek lékařů, pedagogů a dalších odborníků, kteří si pro návštěvníky připravili aktuální témata od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či osobní rozvoj dětí.

Zakladatelka a nyní předsedkyně spolku ROZALIO Martina Suchánková zde například vystoupí s přednáškou na téma Systém povinného očkování v ČR. Na přednášce se dozvíte, proti jakým nemocem je u nás očkování povinné a jaký je aktuální očkovací kalendář.

Dále se zde pod vedením instruktorek mezinárodní Asociace Masáží kojenců IAIM můžete seznámit s masážními technikami pro nejmenší. Dozvíte se také, jak baby masáže podporují citovou vazbu a intuitivní napojení mezi maminkou a děťátkem.

Za zmínku stojí také přednáška na téma, nakolik je opravdu nutné nasazovat dětem brýle okamžitě, když jsou mu naměřené dioptrie.

Rodič jako pozitivní kouč

Zajímá vás, jak můžete jako rodič podporovat talent a silné stránky svého potomka? Přednáška Jana Mühlfieta a Kateřiny Novotné vám přiblíží, jak pomocí nejnovějších poznatků pozitivní psychologie efektivně koučovat a mentorovat děti, aby byly ve svých životech nejen úspěšné, ale také šťastné.

Na festivalu si můžete s vašimi potomky vyzkoušet netradiční sčítání, odčítání, násobení a dělení MateMagiku neboli matematiku pro pravou hemisféru. Pokud vás zajímá, jak vypadá výuka na alternativních školách, nenechte si ujít přednášku Pavla Kraemera.

V Pravém křídle Průmyslového paláce najdete zase dětský koutek Rossmánek pod garancí Baby Office. Zajistí pro vás dětský, relaxační a kojící koutek, hlídání dětí od 2 let (zdarma), tvůrčí dílnu a zábavný eko program pro děti. Starší děti můžete doprovodit také na některý z workshopů, jako například malování barevným pískem nebo minikurzy vaření, workshop hraní na citerku a mnohé další.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Tagy: festival evolution | veletrh zdraví a zdravého životního stylu | výstaviště Holešovice

Komentáře