Hračky pro všestranný rozvoj Vašich dětí

Datum publikace: 13.10.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Předškoláci | Hry a volný čas

Nejlepší hračky jsou takové, které děti nejen zabaví, ale také přispívají k rozvoji jejich verbálních, kreativních a motorických dovedností. Přinášíme Vám několik tipů na hračky, které Vaše děti nadchnou, a navíc je naučí mnoho užitečných věcí.  

Vzdělávací hračky značky Vtech jsou jedny z nejoblíbenější na světě, i když doposud u nás byla tato značka prakticky neznámá. Ve svém oboru patří značka Vtech k vůbec největším na světě. Hračky také Vtech vynikají bezpečností a extrémní výdrží. Jsou vymyšleny tak, aby dětem poskytly nejenom zábavu, ale i vzdělání, pohyb, cvičení koncentrace a přemýšlení, stejně jako získávání manuálních a pohybových dovedností.

Hračka roku 2010
Vyrábění videí, her a především fotografování umožňuje Kidizoom, který se stal hračkou roku 2010 v kategorii vzdělávací hračky. Úpravu fotografií nebo videa můžete dělat v počítači ale i přímo na LCD displeji fotoaparátu. Kidizoom oceníte také během cestování, kdy si děti mohou hrát na fotoaparátu také hry. Skvělou zprávou je, že letošní vylepšený model má mimo jiné rozšířenou paměť, čtyřnásobný digitální zoom, vyšší reálné rozlišení a navíc je ještě levnější než jeho loňský předchůdce.

                                  

Malí hudebníci ocení vlastní music centrum
Chce se Vaše dítě stát zpěvákem nebo skladatelem? Kidi Music centrum ho nadchne. 20 líbivých melodií, měnič hudebních nástrojů (od rocku až po techno), tlačítka volby hudebních nástrojů, mikrofon, DJ sluchátka pro tichý chod. MP3 nahrávač i přehrávač umožní vlastní zpěv i hudbu nahrát a poté přehrát na Music centru nebo třeba uložit do počítače, jako krásnou vzpomínku. Mnoho dalších komponentů slibují spoustu legrace, během které si dítě rovněž osvojí hudební dovednosti. Možná budete překvapeni, jakou píseň pro Vás složí.

                                  
Aktivní pohyb i u televizních her
Také Vás zlobí, že Vaše děti tráví většinu času u televizní nebo počítačové obrazovky? Tak proč nespojit příjemné s užitečným? Pořiďte svým dětem V. Smile Motion, úžasný herní vzdělávací systém pro předškoláky od 3 let, který Vaše ratolesti zábavnou formou naučí anglická slovíčka, hodiny, číslovky a mnoho dalšího. Bezdrátovou herní konzoli lze propojit s televizní obrazovkou, což znamená, že u her nemusí děti sedět jako přikované, ale mohou se jich účastnit v pohybu.

                                    

Interaktivní domácí mazlíčci
Touží Vaše dítě po zvířecím kamarádovi, ale nemůžete si ho dovolit? Kupte mu roztomilého interaktivního pejska, kočičku, anebo králíčka Kidiminiz. Všichni mazlíčci jsou totiž jako živí. Hýbou ušima, nohama, umí dělat obličeje, dokážou tančit, zpívat a vzájemně komunikovat. A hlavně naučí děti první anglická jednoduchá slovíčka, počítat do pěti, barvy a tvary. Dětem se však nejvíce líbí, že když ukážou svému mazlíčkovi nějakou laskominku, tak za ní běží. Měnit mazlíčkovi výrazy obličeje, umýt ho a zatleskat mu když o to požádá, jsou další činnosti, které umí. A když si s ním zrovna nehrají, může fungovat jako skvělý budík. Více o těchto báječných hračkách najdete na vtech.menug.cz.

                                  
vtech.menug.cz
 

Tagy: kidiminiz | kidi music centrum | kidizoom | v.smile motion

Komentáře