Krásná pokožka v těhotenství i po něm

Datum publikace: 18.02.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Krásná maminka

Také si říkáte, jak je možné, že celebrity vypadají v těhotenství i po něm tak skvěle? Podařilo se nám odhalit jedno z jejich tajemství: těhotenská kosmetika Mama Mio vyvinutá čtyřmi expertkami na kosmetiku, která pomohla udržet krásně pevnou a hladkou pokožku také Victorii Beckham.

Péče o pokožku v těhotenství
Těhotenství představuje pro pokožku velkou zátěž. Nejčastějšími nežádoucí projevy jsou ztráta pevnosti pokožky, zhoršení celulitidy a vznik strií. Jako prevenci doporučují odborníci používat kvalitní těhotenskou kosmetiku, a to každodenně v průběhu celého těhotenství. Zvýšenou pozornost bychom měli věnovat především oblasti bříška, boků, hýždí a stehen.
 Nejúčinnější produkty celebrit

Současná nabídka těhotenské kosmetiky na trhu je velmi široká. Mezi nejúčinnější produkty proti striím a ztrátě pevnosti pokožky patří kosmetická řada Mama Mio. Důkazem její účinnosti je nejen ale také nespočet získaných ocenění, ale hlavně spokojené maminky. Za všechny jmenujme například Victorii Beckham. Mezi slavné budoucí maminky, které o své tělo pečují kosmetikou Mama Mio se zařadila i vévodkyně z Cambridge Kate, manželka prince Williama.Kompletní řada pro maminky

Značková kosmetika Mama Mio je vhodná pro všechny maminky, včetně těch s velmi citlivou pletí. Neobsahuje totiž žádné parabeny, ftaláty, anebo barviva. Jedinečná parfemace je čistě na přírodní bázi. Používání kompletní řady pro těhotné maminky zahrnující těhotenský olej na strie, těhotenský krém na strie, krém na zpevnění poprsí a krku a další produkty Vám pomůže zachovat pevnou a pružnou pokožku po celou dobu těhotenství i po něm.Použijte tajnou zbraň

Použijte tajnou zbraň světových celebrit. Více o jedinečné kosmetice pro maminky najdete na www.mamamio-skincare.cz, kde si ji můžete také objednat. Že nejste těhotná Vy, ale Vaše sestra nebo kamarádka? Dárkové balení pro těhotné nebo Dárkové balení pro čerstvé maminky ji jistě potěší.
 

Tagy: těhotenská kosmetika | těhotenský krém | těhotenský olej

Komentáře