Maminky maminkám pro miminka

Datum publikace: 13.03.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Péče o miminko | Zdraví a bezpečnost miminka | Kosmetika pro děti | Hračky pro děti | Dětský pokojíček

Maminky, pořizujete výbavičku pro miminko? Nebo hledáte, co hezkého a praktického byste svému děťátku oblékly či pořídily? Vyberte si vše potřebné ze sortimentu originálních produktů od českých maminek designérek! Zkušené maminky nejlépe vědí, co nejlépe zajistí pohodlí a bezpečí doma i na cestách Vám oběma.

Maminky vědí nejlépe

Pořídit výbavičku pro miminko je na první pohled neobyčejně snadné. Stačí nalistovat stránky některého z internetových obchodů a začít objednávat. Tímto způsobem by možná postupovali tatínkové. Jenže my ženy vybíráme zboží velmi pečlivě, zejména když je určené pro nejmenší děti. Hledíme na to, aby oblečení, postýlka, židlička a všechny věci, které děťátko potřebuje, byly nejen funkční a zdravotně nezávadné, ale také vzhledově příjemné a stylové. Neméně důležitou roli hraje vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Snaha vyhovět všem těmto požadavkům přivedla tým maminek na skvělý nápad, a to navrhnout kolekci speciálně pro miminka a jejich maminky. Vždyť samy maminky nejlépe vědí, co je pro ně nejlepší. A tak (pod záštitou společnosti Piccollo, s.r.o. fungující již od roku 1992) začala výroba a distribuce značky Gmini nabízející tradiční kolekce produktů pro zajištění pohodlí a bezpečí v čase stráveném doma i na cestách.

Kojenecké potřeby a oblečení

Široký sortiment kvalitního zboží

V bohatém sortimentu, který je dílem nápaditých českých návrhářek a designérek, najdete kojenecké oblečení, dětská chodítka, jídelní židličky, cestovní postýlky, dětské batůžky, ale i plastový program pro dětskou hygienu. Klasické kojenecké kolekce dupaček, bodíček a overálků vyrobené z 100% bavlny nás zaujaly krásnými barvami a veselými motivy. Velice atraktivním vzhledem se rovněž pyšní praktické hřejivé fleecové i zimní zateplené overálky a fusaky na ven. Testování výrobků Státním zdravotním ústavem z hlediska materiálového složení podle požadavků MZ ČR a splnění veškerých podmínek zdravotní nezávadnosti podle unijních norem jsou naprostou samozřejmostí.

Kojenecké oblečení

Krteček a jeho kamarádi

Od roku 2014, kdy společnost Piccollo získala licenci, můžete svým dětem udělat radost také kvalitními produkty s oblíbeným motivem krtečka a jeho kamarádů. Stejně jako v případě ostatních produktů Gmini také krtečkovské zboží splňuje i ta nejnáročnější všechna kritéria, jak z hlediska designu, materiálů i technologií. Potěšte jimi své děti i samy sebe!

www.g-mini.cz a www.piccollo.cz

Tagy: cestovní postýlky | dětská hygiena | dětská chodítka | jídelní židličky | kojenecké oblečení

Komentáře