Namíchejte si svou vlastní müsli směs na MIXIT.cz!

Datum publikace: 23.07.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové

Stojíte v obchodě před regálem s müsli a nemůžete se rozhodnout, po které směsi sáhnete? Vždy v ní najdete něco, co byste mít nemuseli? Mixit.cz Vám nabízí jedinečnou možnost namíchat si vlastní originální müsli směs!

Staňte se díky Mixit.cz architektem vlastního müsli! Na stránce www.mixit.cz si každý může namíchat svou vlastní směs cereálií, müsli, ovesných kaší nebo zdravého zobání z více než 80 různých ingrediencí v podobě různých cereálních základů, sušeného ovoce, semen, oříšků, ale i neodolatelností jako je čokoláda na nespočet způsobů, lyofilizované (mrazem sušené) ovoce nebo lentilky. Na své si přijdou i příznivci bio a českých výrobků, alergici na lepek i početná skupina „vybíračů rozinek“.Na své si přijdou všichni hračičkové, protože namíchat si vlastní směs je díky přehlednému webu snadné a zábavné. Navíc Mixit výsledek vašeho kreativního tvoření zabalí do originálního designového tubusu a pošle až na váš stůl.
 


Na Mixit.cz najdete i neustále se rozrůstající nabídku hotových směsí. Sportovci si můžou vybrat směs namíchanou výživovým specialistou pro extrémní sporty, svou potřebu ukojí i široké spektrum příznivců zdravého zobání a dietáři a děti také nepřijdou zkrátka.„Hledali jsme díru na českém na trhu a Mixit se nám zdál jako ideální projekt. Ze začátku jsme se sice báli, jak zákazníci myšlenku Mixit přijmou, ale nakonec jsme z ohlasů nadšení, ať už lidé chválí kvalitu müsli, samotný koncept nebo náš web. Internetové stránky jsou naší předností, dodnes je ladíme k dokonalosti, aby byl výběr ingrediencí snadný i pro nezkušeného uživatele, přitom zábavný a graficky příjemný,“ popisuje začátky Mixit.cz jeden z jeho zakladatelů Martin Wallner. „Navíc se snažíme lidem vyjít vstříc nejen tím, že jim nabízíme zábavu a pochoutku, kterou si mohou ušít na míru, soustředíme se také na výběr opravdu kvalitních surovin a snažíme se rozšířit nabídku i pro ty, kdo dávají přednost českým výrobkům a kvalitě BIO,“ doplňuje Tomáš Huber , druhý ze zakladatelů Mixit.cz.

 
 

Tagy: cereálie | müsli | ovesné kaše | ovocné směsi

Komentáře