Nová autosedačka Juno-fix od Cybexu uspěla v testech bezpečnosti

Datum publikace: 19.04.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci

Juno-fix, novinka mezi autosedačkami značky Cybex, obstála v bezpečnostních testech německého magazínu AutoBild a získala hodnocení sehr gut – velmi dobré. Autosedačka je vhodná pro děti od 9 do 18 kg a disponuje nově vyvinutým nastavitelným bezpečnostním pultem a zvýšenou boční ochranou. Ta při nárazu postupně absorbuje síly, způsobené právě bočním nárazem.

Juno-fix patří mezi autosedačky z kategorie I, je tedy vhodná pro děti zhruba od 9 měsíců věku do 4 let, nebo od již zmíněných 9 do 18 kilogramů. Před následkem nárazu jsou vaši nejmenší chráněni inovovaným bezpečnostním pultem, který děti zabezpečí více než klasický pětibodový pás a navíc funguje jako jakýsi airbag – dojde-li na nejhorší, chrání hrudník, vnitřní orgány a zabraňuje prudkému pohybu hlavy dítěte směrem vpřed.

 

Názorné vysvětlení fungování bezpečnostního pultu naleznete v tomto videu:Ukotvení autosedačky do auta je snadné a rychlé, Juno-fix lze upevnit buď pomocí systému ISOFIX Connect nebo bezpečnostním pásem. Na prvním místě je samozřejmě záruka bezpečnosti vašich dětí, Juno-fix ale potěší i rodiče náročné na vzhled a praktičnost sedačky. Prodává se v osmi barevných variantách, prodyšný látkový potah je možno prát na 30° C a na léto si navíc můžete pořídit potah, který udržuje dítě v pohodlí a chladu během horkých letních dní.

Autosedačku Juno-fix od Cybexu naleznete na www.babystar.cz za 4.390 Kč.

Oficiální www stránky značky Cybex: http://cybex-online.com/uk/carseats/juno-fix.html

Cybex Juno-fix
- inovovaný bezpečnostní pult
- zvýšená ochrana před bočním nárazem
- hlavová opěrka výškově nastavitelná do 8 pozic
- velmi nízká hmotnost usnadňující přenášení autosedačky z vozu do vozu (6,3 kg)
- prodyšný materiál, který lze prát v pračce na 30° C
- dokoupitelný letní potah, zaváděcí plasty ISOFIX do druhého vozu

 
 

Tagy: nová autosedačka juno-fix od cybexu uspěla v testech bezpečnosti

Komentáře