Pro naše děti vždy to nejlepší!

Datum publikace: 24.03.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci | Bydlení | Dětský pokojíček

A to nejen do postýlky, ale také do koupelny, k bazénu, na pláž, prostě kamkoli. Ale kde pořídit dětské povlečení, ručníky, osušky, župany a další textil, který je nejen kvalitní, ale také v designu, který se dětem líbí? Přeci v e-shopu českého výrobce s mnohaletou tradicí.

První vteřiny po koupání

Koupel, večeře a uložení ke spánku, to je pravidelný rituál, který děti potřebují, který je uklidňuje a přináší jim sladké sny. Zpříjemněte svým dětem čas po koupání a zahalte je do hřejivých osušek s praktickou kapuckou. Unikátní složení materiálu Prowell, který v sobě spojuje výhody bavlny a polyesteru, přináší dokonalý uživatelský komfort. Výbornou savost a rychlé schnutí oceníte nejen doma, ale také při cestování. Při balení na cesty Vám navíc přijde k duhu malá objemnost, kterou vynikají veškeré výrobky z Prowellu.

Pro malé i větší

Batolatům a předškolákům můžete pořídit dětské pelerínky, které zaberou ještě méně prostoru, a rovněž se těší velké oblibě. Na výběr máte z mnoha krásných desénů a dvou velikostí: 2-4 roky nebo 4-6 let. Starostlivé maminky a babičky jistě bude zajímat, že veškeré výrobky splňují přísná kritéria vhodnosti pro děti do 3 let. Zdravotní nezávadnost je naprostou samozřejmostí. Pokud dáváte přednost klasickým dětským župánkům, najdete je v naší nabídce od nejmenších velikostí. Nechybí ani froté župany pro teenagery, které díky módním barvám a zpracování zaujmou i ty nejnáročnější. Některé z nich jsou navíc ozdobeny výšivkou.

Dětské župánky

Veselé ručníky, které děti milují

Vynikající savostí se pyšní také dětské ručníčky, které nás kromě toho zaujaly svým nádherným designem a příjemnou měkkostí. Když budou na malé uličníky v koupelně čekat ručníky s veselým motivem poházených hraček, jistě nebudou odmlouvat, když přijde čas na mytí rukou nebo čištění zoubků. Ručníky nabízíme ve dvou velikostech, jako klasický ručník do koupelny nebo k vodě, jako malý ručníček k umyvadlu nebo do školky.

Dětské ručníky

Povlečení pro krásné sny

Vodní radovánky dokážou utahat i jinak neúnavné děti. Dopřejte jim to nejlepší také při spánku. Luxusní saténové povlečení z přírodní bavlny opatřené speciální úpravou Easy Care, dodávající materiálu měkký omak a perfektní splývavost, si Vaše děti zamilují. Bude to mít na svědomí jak úžasná hladkost, tak oblíbený celoplošný potisk hraček, které opět někdo zapomněl, nebo nestihl, uklidit. Kdo, to už se nedozvíme, protože Vaše děti již tvrdě spí.

Že jsme mezi koupáním a uložením do postýlky vynechali večeři? Také ubrusy, utěrky, prostírání a další bytový textil pro vaření a stolování je součástí produkce VEBA Home Textile. Stejně jako bavlněné povlečení pro dospělé, napínací prostěradla, deky a mnoho dalšího, čím můžete zútulnit svůj domov a zpříjemnit chvíle strávené s rodinou.

Veba home textile logo

Tagy: dětské luxusní saténové povlečení | dětské ručníky | dětské župánky

Komentáře