Rostoucí židle: Sezení pro malé i velké

Datum publikace: 24.11.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci | Dospívání

Na zdravé sezení našich dětí je dobré pamatovat již v batolecím věku. Pokud dětem pořídíme komfortní rostoucí židli, nemusíme po mnoho let kupovat žádnou další. Rostoucí židle vydrží dětem od předškolního věku až do dospělosti.

První židlička pro dítě

Dětská židle Handysitt z kombinace březového dřeva a kovových prvků je vhodná pro děti od chvíle, kdy se poprvé posadí. Šikovné konstrukční řešení s odnímatelnými součástmi umožňuje příjemné a bezpečné posezení pro děti až do 40 kg. Originální židlička Handysitt se pyšní stylovým dánským designem, stejně jako vynikajícími užitnými vlastnostmi. Je velmi lehká, skladná a přenosná, a proto ji využijete také na cestách.

 

Od školky až po maturitu

Pro děti od 4 let je velmi praktická rostoucí židle ACTIKID. Díky možnosti nastavení výšky i hloubky sezení, stejně jako výšky zádové opěry, pohodlně usadí jak dítě měřící 110 cm, tak člověka o výšce 180 cm a váze až 100 kg. Jedná se tedy o výhodnou investici, která Vašemu dítěti vydrží od školky minimálně až do maturity. Výběr z mnoha barevných variant čalounění umožňuje sladit židli s interiérem.

 

Vše na jedno kliknutí

Velké oblibě mezi rostoucími židlemi se těší dětské rostoucí židle FREAKY se systémem EASY CLICK, kde s nastavením zádové opěrky a područek zároveň nastavíte hloubku sezení. Stačí jen jediné kliknutí. Také zde si můžete vybrat z několika vzorů čalounění. Dětská rostoucí židle FREAKY sport v krásném moderním designu se stane ozdobou každého dětského pokoje. Je otočná, atraktivní a neobyčejně pohodlná. Stejně jako předchozí židle je vybavena systémem EASY CLICK, bezpečnostním plynovým pístem pro bezstupňové nastavení výšky sedáku, bezpečnostní kolečka s automatickou brzdou pro koberce.

 

Zdravé sezení se zvířátky

Ergonomická dětská židle Bonny je zárukou zdravého sezení pro školáky. Její rostoucí provedení umožňuje průběžně s tím, jak dítě roste, nastavit správnou výšku i hloubku sezení a výšku opěrky. Děti ocení nejen to, že jim Bonny poskytuje dokonalý komfort při sezení, ale pěkné čalounění s motivem zvířátek.

 

Pořiďte dětem kvalitní židli

Milí rodiče, pamatujte na to, že nezdravé sezení způsobuje celou řadu problémů, nejčastěji poškozování zdraví (především nezdravý vývoj růstu a později bolesti páteře), únavu a snížení výkonnosti, a pořiďte svým dětem kvalitní židli. Na www.zidle-zdrave.cz si můžete vybrat z bohaté nabídky rostoucích židlí pro zdravé sezení od batolat až po dospělé.

www.zdrave-zidle.cz
 

Komentáře