Už máte tašku do školy?

Datum publikace: 15.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Školní pomůcky

Už máte tašku do školy? Nejčastější otázka, na kterou se snad všichni ptají rodičů nastávajících prvňáčků. Vás také? Odpovězte jim, že nemáte pouhou školní tašku, ale kompletní set! A aby to byla pravda, poradíme Vám, kde školní set pořídit. Aktovku jsme pro Vás také vyzkoušeli s budoucí prvňačkou Haničkou. Podívejte se.

Zdraví, komfort, design

Zdraví, komfort a design, to jsou tři nejdůležitější aspekty, které by nás při volbě školní aktovky měly zajímat. Pro zdraví dítěte jsou podstatná pevná a anatomicky tvarovaná záda, která zaručují i komfort nošení. Z hlediska praktičnosti je důležité přehledné členění vnitřního prostoru. Děti samozřejmě nejvíce zajímá design tašky, může se stát, že pokud bez vědomí dítěte zvolíte tašku, která se nebude malému školákovi líbit, není vyloučeno, že si ráno před odchodem do školy budete užívat stále stejnou scénku. Součástí designu by měly být také bezpečnostní prvky, které zajistí dobrou viditelnost dítěte zejména při přecházení silnice. Samozřejmostí by měla být odolnost a dlouhá životnost, přece jen asi nebudeme chtít každý školní rok investovat do nové tašky. Zde se vyplácí vsadit na kvalitu.

step by step

Step by Step, to je set!

Kvalitní školní tašky německého výrobce HAMA všechny výše zmíněné nároky splňují. Za Mercedes mezi aktovkami je považována aktovka, která je součástí pětidílného setu Step by Step. Díky anatomicky tvarovaným zádům s popruhy se aktovky Step by Step dokonce pyšní certifikátem AGR, což je ocenění nezávislých německých chiropraktiků. Mezi další přednosti patří značkové reflexní plochy od firmy Reflexite a součástí setu je také kvalitní a značkové vybavení penálu. Parádní set Step by Step bude každý Vašemu školákovi jen závidět! Vybírat můžete z několika pěkných designů.

barevné designy step by step

Lehká jako peříčko

Pro děti drobnějšího vzrůstu představuje ideální variantu taška s co nejnižší hmotností. Vždyť dítě má začínat školní docházku svěží a odpočaté, nikoli zmožené nošením těžkého břemena! Školní aktovky Baggymax, které neváží ani kilogram (jejich přesná hmotnost činí 0,97 kg), zaručují snadné a pohodlné nošení i těm nejmenším školou povinným dětem. Svými líbivými motivy si tašky Baggymax získají jak malé školáky, tak školačky. Aktovky jsou součástí trojdílného setu, který zahrnuje také penál a sáček na cvičební úbor či přezůvky. Další velkou předností tohoto setu je velice příznivá cena.

Myslete na zdraví a pohodlí svých dětí a vyberte jim nejen krásnou, ale také kvalitní tašku do školy! Zakoupit ji můžete u těchto prodejců: www.alza.cz a www.detskyobchod.cz

Recenze

"Dcerka jde po prázdninách do první třídy a proto vybíráme školní tašku. Vzhledem k tomu, že dcera je velmi drobná, potřebujeme aktovku lehkou a pokud možno „menší“, aby do školy nechodila taška s nožičkama :o).

školní aktovka Step by Step

Dostala jsem  příležitost vyzkoušet školní tašku Step by step a ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti. Velmi mě potěšilo, že taška je opravdu lehká a má spíše čtvercový tvar, tak je za ní dcerka i vidět. Nastavitelné popruhy jsou polstrované a měkké, takže nikde netlačí a jsou uzpůsobeny tak, že padnou i na drobnější žáčky, jako v našem případě. Zadní strana aktovky je anatomicky tvarována a i dcera si pochvalovala pohodlí při nošení. Mně zase nadchlo plastové dno tašky s nožičkami, taška se hned neumaže, když ji dítě odloží např. v autobuse nebo v šatně. Díky pevnému zpracování drží postavená a nepadá. Další skvělou vychytávkou, kterou velmi oceňujeme, jsou háčky na popruhách, kam se zavěsí konce a ty tak nepřekáží – nevisí dětem u kolen. Taška má několik reflexních prvků – na přední straně na klipu a na spodní kapse, zboku a také na popruzích – jsou dostatečně velké pro klid všech rodičů. Taška je velmi prostorná, má několik kapes v hlavním prostoru tašky. Další kapsy jsou vně tašky - vpředu kapsa na svačinu, která je opatřena termoizolační vrstvou – velmi chválíme  a dále z každého boku praktické kapsy na zip, které jsou ze spodu uchyceny suchým zipem a v případě potřeby je možné je roztáhnout na větší objem.

školní aktovka Step by step


Součástí setu je i sáček na cvičební úbor – líbí se nám nápad s přední kapsou na zip, kam je možno dávat sálovky/cvičky, sáček je opatřen zatahovací šňůrkou, která je uchycena tak, že je možno sáček nosit jako batoh na zádech. Peneženka – praktická peněženka na krk, má několik přihrádek na peníze, legitku na autobus a kroužek, např. na obědový čip. 

Aktovku Step by step v široké nabídce na našem trhu určitě doporučujeme. Vše kvalitní a se spoustou praktických nápadů."

Testovala Olča a Hanička

školní aktovka Step by Step

školní aktovka Step by step - z boku

 

Další články ze seriálu Škola volá naleznete ZDE

Tagy: aktovka Step by step | kvalitní školní aktovka | lehká školní aktovka | školní aktovka pro prvňáčky

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře