Už žádné slzy! Bezbolestně vyčistí, ránu rychle zahojí.

Datum publikace: 7.6.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Předškoláci | Školáci | Kosmetika pro děti

NEJSILNĚJŠÍ PŘÍRODNÍ DEZINFEKCE PRO CELOU RODINU.

TEA TREE OLEJ AUSTRALIAN BODYCARE® - NEJSILNĚJŠÍ PŘÍRODNÍ DEZINFEKCE PRO CELOU RODINU.

Malé nepříjemnosti, které nám může léto přinést, úzce souvisí s našimi aktivitami, jako je sportování, pobyt v přírodě, práce na zahrádce, anebo cestování. Kdo z nás nikdy neuklouzl, neodřel se o kameny v moři, ani se nepoškrábal při toulkách přírodou? Koho nepoštípal nebo neobtěžoval dotěrný hmyz?

 Abychom si i nadále mohli užívat krásného letního počasí, je důležité mít u sebe vhodný prostředek, kterým zmíněná zranění ošetříme. Ideálním řešením a pomocníkem na cestách je originální 100% čistý Tea Tree olej Australian BodyCare®, který šetrně, rychle a bezbolestně dezinfikuje a zabraňuje vzniku nebo dalšímu šíření infekce.                                       

Tea Tree olej Australian BodyCare® je vhodný k ošetření všech drobných poranění jako jsou odřeniny, škrábnutí, řezné ranky a drobné popáleniny. Působí také jako okamžitá a šetrná dezinfekce při štípnutí hmyzem a zároveň podporuje hojení.

Tea Tree olej Australian BodyCare® působí rychle a nepálí, a proto je tou nejlepší dezinfekcí pro celou rodinu.

Maminka dvou dětí říká:

„Mám dvě malé děti a snažím se jim ošetřit jejich drobná poranění, škrábnutí či štípnutí tím nejšetrnějším způsobem. Když upadnou a odřou si kolínko, mám tento originální olej Tea Tree od značky Australian BodyCare®  stále při ruce. Používám jej také na štípance od hmyzu – nejen k dezinfekci ranky, ale i proto, že svědění okamžitě zmizí." Jeho největší výhodou je, že působí rychle a nepálí, takže se děti nechají ošetřit bez zbytečných slz.

                 

Tea Tree olej Australian BodyCare® je nejsilnější přírodní dezinfekce a na rozdíl od běžných dezinfekčních prostředků neobsahuje alkohol ani jód, nebarví, snadno se vstřebává, nevysušuje pokožku a má dlouhotrvající efekt.

Pro letní sezónu je ideální zvýhodněný Akční set 30 ml + 10 ml ZDARMA v novém atraktivním balení. Set obsahuje větší lahvičku do domácí lékárničky a menší lahvičku na cesty nebo do kabelky. K dostání ve vaší lékárně.

    

Více na www.tea-tree-oil.cz, kde také probíhá od 9. 5. do 31.7. 2011 VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ o zajímavé ceny pro celou rodinu.

Výhradní dovozce značky Australian BodyCare®:
Axellus s. r. o., Michelská 60, Praha 4, 140 00,

www.axellus.cz
www.tea-tree-oil.cz

Přečtěte si také:

Tagy: tea tree olej australian bodycare®

Komentáře