Vše pro miminka najdete na veletrhu FOR BABIES, chybět nebudou ani známé maminky

Datum publikace: 21.08.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Maminky a tatínkové | Jak být dobrým rodičem

Očekáváte narození potomka a rádi byste si prohlédli nabídku potřeb pro miminka na jednom místě? V tom případě si nenechte ujít další ročník podzimního veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Ten se bude konat společně s veletrhem her a hraček FOR TOYS ve dnech 27. – 30. září 2012 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Oba veletrhy se těší velké oblibě jak mezi vystavovateli, tak i návštěvníky, kteří jsou zvyklí se na letňanské výstaviště pravidelně vracet. Přípravy na nadcházející ročník jsou již nyní, tři měsíce před jeho vypuknutím, v plném proudu. V současné době je na oba veletrhy přihlášeno více než sto vystavovatelů. Návštěvníci se mohou těšit na známé společnosti jako Špuntík, Depemo, HM Stuido, Quido Bergman, Babypoint, Albi, All Toys, Corfix nebo Mindok.

I přestože se veletrh koná v září, naleznete na něm spoustu inspirace například na nákup dárků pod vánoční stromeček. Opět zde bude představena celá řada novinek, vychytávek a posledních trendů v oblasti vybavení pro děti, hraček a her, jejichž sortiment se rok od roku mění. Ve spolupráci s agenturou Dobrý den připravují organizátoři veletrhu pokus o zapsání do České knihy rekordů, tentokrát na téma „Největší počet maskotů“ v rámci konání dětského veletrhu.

Na veletrhu FOR BABIES se uskuteční také exkluzivní projekt nazvaný „Lamaze kojící koutek“. Jedinečnost tohoto projektu je spojení top značek kojeneckého segmentu trhu, které chtějí podpořit návrat k přirozenému kojení, v čele se značkou Lamaze, která byla vyvinuta americkými experty na správný rozvoj smyslů dětí. „Chceme podpořit přirozené kojení, které je pro správný vývoj dětí a zdraví tolik důležité. Cílem je také poskytnout kojícím maminkám důstojné a klidné zázemí, kde mohou své dítě nakrmit a přebalit. Mohou také využít laktační poradny odborníků ze Studia pro ženy. Každá taková maminka dostane od nás tašku s dárky od našich partnerů“, říká Petra Šulcová, brand manažerka společnosti Quido Bergmann, spol. s.r.o.

Projekt podpoří přední český pediatr a autor knih pro rodiče MUDr. Martin Gregora a ministryně kultury Mgr. Alena Hanáková. Svoji účast potvrdili i VIP maminky, herečka Jitka Čvančarová, Tereza Kostková a Kristina Kloubková. Součástí koutku je laktační poradna Studia pro ženy, jehož odborníci budou po celou dobu trvání veletrhu k dispozici.

 

Více informací o veletrzích včetně seznamu vystavovatelů a doprovodného programu najdete na stránkách www.for-babies.cz nebo na facebooku.
 

Tagy: narození potomka | podzimní veletrhy | veletrh for babies

Komentáře