Vše pro zdravé přebalování Vašeho děťátka

Datum publikace: 27.05.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Dětský pokojíček

Považujete látkové pleny za předpotopní a zbytečně komplikované řešení? Nenechte se mýlit. Látkování je ve srovnání s používáním  jednorázových plen mnohem ekonomičtější i ekologičtější. A hlavně látkové pleny jsou šetrnější k pokožce Vašeho děťátka. Přinášíme Vám proto šikovný tip, kde se dá velmi pohodlně a výhodně pořídit vše pro zdravé přebalování.

Látkování je především zdravější
Na první pohled by se mohlo zdát, že jednorázové pleny podstatně usnadnily maminkám práci. Žádné praní, dlouhé sušení a žehlení. Jenže obrácenou stranou mince jsou časté problémy s pokožkou miminka, především vznik nepříjemných opruzenin. Pro dětskou citlivou pokožku jsou ze zdravotních důvodů mnohem vhodnější látkové pleny, které jsou navíc ve srovnání s jejich „papírovou“ alternativou šetrnější nejen vůči peněžence, ale i vůči přírodě. Mimochodem, napadlo Vás někdy, kolik jednorázových plen spotřebuje jedno dítě za celé své přebalovací období?

Látkové pleny vše v jednom
Moderní látkové GaGa pleny vše v jednom (AIO), tedy přesněji absorpční vkládací plenu a kapsové kalhotky, je sice nutné po použití vyprat, což stejně za Vás udělá pračka, ale s jejich další údržbou si hlavu lámat nemusíte. Rychle totiž schnou a nemusí se žehlit. Jejich další předností je možnost nastavení dle velikosti dítěte pomocí patentek a také dvě řady patentek v pase, takže lze velikost regulovat zvlášť kolem nožiček a zvlášť v pase. Díky tomu pleny rostou spolu s dítětem od narození až do cca 16 kg.

Odrůstání z plenek
Kapsové jednovelikostní GaGa pleny mají vynikající sací schopnost, čímž výrazně snižují riziko vzniku opruzenin. Když ale přijde čas na odrůstání z plenek, je třeba, aby dítě pociťovalo, že je mu vlhkost nepříjemná. Přesně k tomuto účelu byly navrženy tréninkové kalhotky, které dítěti usnadní přechod z plenek na nočník. Jejich výhodou je možnost stáhnout si kalhotky před vykonáním potřeby, dítě tak získává pocit, že je již „velké“ a nenosí plenky, ale kalhotky,podobně jako dospělí. Jejich krásný design si děti hned oblíbí. Maminky si zase nemohou vynachválit urychlení nácviku na nočník a přírodní bambusový materiál, z kterého jsou vyrobeny.Dalšího praktického pomocníka nejen na cesty představují šikovné pytle na pleny určené k pohodlnému přenášení plen. Do jedné kapsy patří čisté a do druhé použité pleny, obě kapsy jsou opatřeny nepromokavou vrstvou. Co u pytle dále oceníte, to je závěsné ouško a možnost volby ze široké škály vzorů.Vše pro zdravé přebalování, ale také bambusové ubrousky, vložky do podprsenky a další potřeby pro maminky i miminka nakoupíte z pohodlí svého domova v e-shopu www.gagapleny.cz.
 

Tagy: látkové pleny | moderní pleny | tréninkové kalhotky

Komentáře