Zábava pro celou rodinu

Datum publikace: 10.12.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Dospívání | Hry a volný čas | Maminky a tatínkové

Přemýšlíte, jak si doma zpříjemnit dlouhé večery? Kvízové a vzdělávací hry se postarají o skvělou zábavu celé rodiny a navíc se v nich dozvíte mnoho zajímavých a užitečných informací.

Hry pro zvídavé Čechy
Pokud rádi sledujete vědomostní soutěže v televizi, jistě si občas přejete, abyste se jich mohli také zúčastnit. Nyní máte možnost. Kvízové hry si můžete zahrát se svou rodinou nebo s přáteli, báječně se přitom pobavit, ověřit si své znalosti a dozvědět se mnoho zajímavého. V kvízové hře Zlaté Česko navazující na nevídaný ohlas vědomostní hry Česko, otázky a odpovědi, najdete 2400 zbrusu nových otázek rozřazených do 6 tematických okruhů. Oboustranný herní plán umožňuje hrát také dobyvatelskou verzi, kde se dobývá hrad Karlštejn. Kdo nechce zůstávat na domácím písečku, může si pořídit hru Evropa či Svět, anebo si splnit svůj americký sen ve vědomostní hře o USA. Milovníci filmu jistě ocení hru Český film nebo Světový film. Čeští hudební fanoušci mohou excelovat ve hře Česká hudba. Anebo je libo Český sport? Záleží na Vás. Kvízové hry pro zvídavé Čechy jsou určeny pro děti od 12 let, ovšem hru Česko Junior zvládnou již děti od 10 let.

Pro malé hráče

Zkrátka nepřijdou ani malí hráči, kteří jsou teprve na prvním stupni základní školy, anebo dokonce do školy ještě vůbec nechodí. Hra Abeceda V kostce učí děti již od 4 let zábavnou formou jednotlivá písmenka, a to pomocí veselých obrázků. Nebo byste se jako rodina rádi utkali ve vědomostním souboji na poli geografie, historie, vynálezů nebo pravěkých , dinosaurů? Iniciativě se meze nekladou. Stačí jen vybrat hru, která Vás bude nejvíce bavit.Potěšte svou rodinu

Milé maminky a tatínkové, potěšte svou rodinu nápaditým dárkem, který zpříjemní Vaše večery. Zábavné a strategické rodinné hry pořídíte v e-shopu www.modernihry.cz. Přejeme Vám příjemnou zábavu!
 

Tagy: deskové hry | kvízové hry | vědomostní hry

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře