Zpátky do školy ... a prázdniny si vezměte s sebou!

Datum publikace: 06.09.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Výchova | Hry a volný čas

Prázdniny a čas školní jsou pro děti dva jednoznačně oddělené světy. První bývá dobou volnosti, her a zábavy, druhý má za svou osu řád a povinnosti.

Ale představte si, že si děti budou moci při návratu z prázdnin do školních škamen s sebou přinést alespoň kousek prázdninové radosti. Právě zábavu a inspiraci se snaží dětem se svými školními pomůckami přinášet jejich tradiční výrobce - společnost Kores. A dvěma stěžni na její vlakové lodi plující do nového školního roku jsou barevné pastelky Kores Kolores a lepicí tyčinky.

Barevné pastelky Kolores dávají dětem paletou svých zářivých barev vzpomenout na modrou plochu širého a voňavého moře nebo hlubokou zeleň příjemně chladivého lesa. Zcela věrnou a barevnou vzpomínku vyvolávají díky o 50% většímu množství pigmentu ve všech barvách. Dva základní tvary pastelek Kolores jsou „klasický pastelkový” hexagonální a trojhranný - ergonomicky pohodlný. Oba typy se mohou pochlubit silnou, perfektně vycentrovanou tuhou, která se při ořezávání ani při kreslení neláme. Když se vám přeci jen podaří ji zlomit, hodí se praktické ořezávátko zdarma přiložené ke každému balení. Zjistíte také, jak pohodlně se ořezávají pastelky jejichž tuha je lepená po celé jejich délce. Děti pak mohou s pastelkami Kolores na papíře realizovat své inspirace z letních zážitků. Na každé pastelce navíc najdou rámeček pro vepsání svého jména či přezdívky.

Vyrábějí se balení od 6 až do 36 ks pastelek. Nejobjemnější varianta nabízí i dvě exkluzivní metalické barvy – stříbrnou a zlatou. Pro prvňáčky jsou nejlepší volbou pastelky jumbo. Společnost Kores je nabízí ve dvou baleních, a to 6 a 12 ks. Dále je pak naleznete jako součást balení Kolores Jumbo Starter Setu, který kromě zmiňovaných pastelek nabízí také obyčejnou tužku jumbo s názvem Coach, dále mazací pryž a praktické ořezávátko. Starter Set je ideální nejen pro malé školáky, ale i pro předškolní výchovu – vše potřebné v jednom v balení. Kolekci jumbo školních produktů pak uzavírají jumbo voskovky Krayones ve 12 sytých barvách.

Lepicí tyčinky Kores jsou pro děti velkým, bezpečným a praktickým pomocníkem. Tento ryze český výrobek spolehlivě lepí všechny druhy papíru, lepenku, fotografie i korek. Hodiny výtvarné výchovy jsou pak s variacemi lepicích tyčinek Kores nekonečnou zábavou, skoro jako prázdniny. Lepidlo lze nanášet také na sklo a lze tak vesele výzdobit i školní třídu. Tedy pokud se na tom děti dohodnou s paní učitelkou. Tyčinky mají vylepšený vysunovací mechanismus a speciální vzduchotěsné víčko, díky němuž nevysychají. Můžete je s klidným svědomím nakoupit i do zásoby, protože mají životnost dlouhé tři roky. Pro výrobce je samozřejmostí, že tyčinky neobsahují rozpouštědla, jsou netoxické a snadno vypratelné vodou. Pro děti jsou navíc zcela bezpečné, i kdyby je snědly. K tomu však díky neutrální vůni vůbec nevybízejí. A pro maminky jsou díky snadnému praní milosrdné. Kromě klasické bílé varianty lepicích tyčinek nabízí Kores také další zajímavé typy, které vždy nějak obohacují výhody klasických tyčinek . Lepicí tyčinka Kores Neon je k mání ve čtyřech barvách neonové škály – růžové, modré, žluté a zelené. Po nanesení vrstvy lepidla barva i nadále zůstává, takže děti na něj mohou kreslit obrázky, využívat barevné plochy nebo na ni třeba lepit korálky.

Kores Chameleon je kouzelná tyčinka fialového lepidla, které po nanesení zprůhlední. Výhodou tohoto malého zázraku je, že při lepení jasně vidíte, kde lepidlo již máte a kde je třeba ještě „máznout“. Tyčinku Chameleon pořídíte v 8g nebo 15 g balení. Kores MathMagic je pro změnu „chytrá“ 20 gramová lepicí tyčinka. Je totiž vybavena mechanickým počítadlem malé a velké násobilky. Výsledek děti obdrží jednoduchým otočením tyčinky do správné polohy. Se školními pomůckami Kores se jde zpátky do školy vesele.

Tagy: kores.cz

Komentáře