Dětská body s nápadem bodují!

Datum publikace: 2.6.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Zajímavosti ze světa těhulek | Maminky a tatínkové | Oblečení pro děti

Také patříte mezi rodiče s nenapravitelným smyslem pro humor? Oblékněte svému prckovi bodýčko ozdobené vtipným nápisem! Anebo tímto bavlněným kouskem potěšte své přátele či příbuzné, kteří mají miminko! Za tento dárek určitě dostanete plusové body.

Body, která pobaví

Tričko se vtipným nápisem občas nosí každý dospělý. Aby pobavil sebe a své okolí. Když si však veselý obleček oblékne dítě, je to ještě vtipnější! Představte si třeba situaci, kdy necháte hlídat dítě babičce, která si, jakmile svlékne Vašemu drobečkovi mikinu, přečte na bodýčku sdělení následujícího znění: Moje mamka fakt nepotřebuje tvoje rady. Pokud máte pocit, že to Vaše sestra nebo kamarádka se zdravým přístupem k životu tak trochu přehání, a stává se z ní biomanželka, můžete jí to dát najevo bodýčkem, které darujete jejímu potomkovi: Jsem k sežrání (a 100 % bio). Ostatní kamarády a kamarádky určitě pobaví text Toník 2.0 (lepší verze taťky). Zejména pokud je taťka IT- specialista. Originální dětská body jsou nejen vtipná, ale také kvalitní, šijí se v Česku, 96% většinu tvoří bavlna a 4% menšinu spandex. Díky tomu se jen tak nevytahají.

Aby zeď nebyla nudná

Ze šatníku jsme už nudu vyhnali a teď hurá na stěny. Což takhle dát si nálepky na zeď? Tancující myši, veselá housenka, had plazící se pod jabloní v ráji, bacily, krokodýl ve vaně a spousta dalších motivů rozveselí Vaše bydlení. Koupelnu, toaletu, kuchyni, obývací pokoj, prostě každý kout.

depingo samolepky na zeď

Autonálepky, které vydrží

Že Vám připadá škoda, mít nálepky pouze v interiéru, kde je uvidí minimum lidí? Pořiďte si nálepky na auto! Samolepky vyřezávané z jednobarevné fólie nemají žádné okraje či průhledný podklad a díky tomu působí jako by byly přirozenou součástí Vašeho vozu. Další jejich výhodou je dlouhá životnost, vydrží několik let a jen tak nevyblednou a neslepí se jako tištěné nálepky.

samolepky na auto

Vtipná dětská body, nálepky, ale také trička nebo etikety na svatební víno nakoupíte v e-shopu www.depingo.cz. A pozor, ke každé objednávce získáte praktický dárek v podobě antiletáčkovské nálepky na schránku!

depingo malý gentleman

Tagy: dětské bodýčko | originální dětská bodýčka | vtipná dětská body

Komentáře