Trápí vaše děti smog?! Pošlete je do Špindlu!

Datum publikace: 18.11.2011

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové

S koncem podzimu přichází období inverzí, kdy nám špatná kvalita ovzduší způsobuje zdravotní problémy. Nejvíce ohrožené jsou děti, pro které je lepší, aby vůbec nevycházely ven. Proč ale být zavření doma, když je v Krkonoších krásné počasí a hlavně čerstvý vzduch?

Ozdravné pobyty pro děti

Období od listopadu do dubna je charakteristické zvýšenou nemocností, která ve velké míře postihuje především děti. Na vině je inverzní počasí, kdy směs mlhy a nečistot nejčastěji postihuje dýchací cesty. Pokud Vaše dítě často trpí zánětem nosohltanu, průdušek a projevy alergií, stojí za úvahu ozdravný pobyt.Tento pobyt plně hradí zdravotní pojišťovny.

 

Typy pobytů

Ozdravovna Bedřichov-Špindlerův Mlýn v Krkonoších nedávno prošla rozsáhlou rekonstrukcí a poskytuje svým pacientům péči na vysoké úrovni. Ozdravovna nabízí třítýdenní pobyty pro děti bez doprovodu, dále ozdravné pobyty s doprovodem rodičů a při volné kapacitě komerční pobyty.

 

Čerstvý horský vzduch

Pošlete své děti do Krkonoš, aby se nadýchaly čerstvého vzduchu. Více informací o ozdravných pobytech nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče, včetně toho, jak postupovat v případě zájmu o pobyt, najdete na stránkách ozdravovny Bedřichov-Špindlerův Mlýn www.ozdravovna.cz, nebo na Facebooku www.facebook.com/ozdravovna.

www.ozdravovna.cz
 

Tagy: ozdravovna špindlerův mlýn

Komentáře