Víte, čím píšou Vaše děti?

Datum publikace: 29.08.2013

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Prázdniny se uchýlily ke konci, a tak není na škodu dětem zkontrolovat školní výbavu. V penálu samozřejmě mezi pastelkami a obyčejnými tužkami nesmí chybět kvalitní pero.

Psaní není jen tak
V každé rodině se určitě najde nějaká ta reklamní propiska. Bohužel tyto propisky nejsou příliš kvalitní a některé dokonce zanechávají kaňky či naopak při psaní vynechávají. Pro dítě je pak psaní obtížné a psaní domácích úkolů je doopravdy za trest.

Již samotným výběrem pera, pomůžete dítěti se psaním. I přesto, že se říká, že do budoucna klasické sešity zcela vymizí a nahradí je notebooky či tablety, psaní je důležitou dovedností, kterou v určitých chvílích počítači nahradit nelze. Navíc psaní rozvíjí motoriku a procvičuje mozek.

Neobyčejné pero
Usnadněte svému dítěti psaní ve škole či při psaní domácích úkolů a pořiďte mu gelový roller FriXion Clicker 05 od japonského výrobce Pilot.

Výhodou je provedení bez víčka, které děti často ztrácí a hrot o průměru 0,5 mm, který zajistí tenkou stopu a hladké psaní. Heslo pro pero FriXion Clicker 05, které patří do skupiny kouzelných per Pilot FriXion, je STISKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ.

Díky stiskacímu provedení stačí stisknout a psát. Další výhodou je speciální inkoust Metamo, který lze vymazat a znovu přepsat a to dokonce několikrát za sebou. Inkoust se zneviditelní při zahřátí na 65 °C takzvaným gumováním za pomoci plastového zakončení rolleru. Navíc pokud inkoust zchladíte pod –15 °C, vymazaný text se opět zviditelní.

Pero má výměnnou náplň, je dostupné v 7 barevných provedeních a píše podle barvy těla.

Zaujal Vás tento gelový roller? Zakoupit jej můžete v každém dobrém papírnictví nebo na internetu. Doporučená prodejní cena je 77 Kč.

Více informací o produktech z řady Pilot FriXion Family naleznete na webu www.pilotpen.cz.

Máte již některý z produktů Pilot? Staňte se fanouškem na Facebooku Pilot Pen CZ.

Chcete se zabavit a přitom vyhrát iPad mini ve speciálním PILOT PEN designu pro sebe a další dva spoluhráče?

Pokud jste na Facebooku, tak dejte do kupy tým a vytvořte si vlastní komiksový příběh v aplikaci Tvůj příběh s Pilot FriXion.

Pozvěte svoje děti – určitě se spolu skvěle zabavíte!

Podívejte se na video.

Tagy: pilotpen.cz

Komentáře