Všechny školní potřeby na jednom místě

Datum publikace: 05.08.2011

Kategorie: Předškoláci | Školáci

Připadá Vám nákup školních potřeb pro Vaše děti jako studená sprcha po teplých prázdninových dnech? Vyhněte se zbytečným stresům v obchodech a nakupte školní potřeby pro své děti v internetovém obchodě.  

Penál a aktovka už dávno nestačí

Léto už je v plném proudu a našim malým i velkým školákům co nevidět skončí prázdniny. Pro Vás to znamená jediné. Vyrazit s dětmi do obchodů, kde se budete prodírat davy lidí a nakupovat podle seznamu školní potřeby na nový školní rok. Počítejte však s tím, že penál, školní aktovka, desky na sešity a výtvarné potřeby dnešním dětem dávno nestačí. Pokud je mají jejich spolužáci brát vážně, v jejich školním batohu nesmí chybět ani trendovní pouzdro na mobil, designové svačinové boxy a spoustu dalších věcí, které jsme my do školy nenosili. Kdo chce proto ušetřit své peněžence pár stokorun, svým nervům trochu stresu a své rodině několik hodin času, ten dává přednost nákupu školních potřeb po internetu. V e-shopu www.skola-vola.cz nakoupíte pohodlně vše na jednom místě.

.                

Potřeby pro prvňáčky

Kompletní výbavu do školního života potřebují ti, kdo se ocitají na jeho prahu. Tedy prvňáčci. Především školní batohy nebo školní aktovky si zaslouží poctivě vybrat. Přece jen slouží ke každodennímu použití. Zatímco rodiče zkoumají ponejvíce praktické vlastnosti, prvňáčci věnují nejvíce pozornosti obrázkům. Jaký motiv vybrat? Fotbal, Psi a kotě, Harry Potter, anebo Ferrari? Raději se poraďte s malými konzultanty. A do aktovky či batohu se pak pěkně naskládají desky na abecedu, boxy na sešity, psací podložky, úkolníčky a vše ostatní.

      

Pro velké školáky

Větší školáci většinu školních potřeb mají. Jenže znáte to. Tužka se vypíše, sešit se popíše, taška se rozpadne a penál přestane být in. Pokud chcete dětem zpříjemnit školní povinnosti, pořiďte jim nový penál. Školní penály jsou vizitkou svých majitelů, a proto na jejich vzhledu záleží mnohem více, než si myslíte. Největší oblibě se těší samozřejmě penály s motivy oblíbených televizních hrdinů, jako jsou Piráti z Karibiku, Hannah Montana, High School Musical a další.

                       

Okénko pro leváky

Máte doma leváka? Být levákem vůbec nemusí znamenat handicap, chce to jen vybrat ty správné školní potřeby, jako jsou nůžky, ořezávátka, sešity a pravítka.

                              

Úspěšný školní rok

Už máte objednáno? Pak nezbývá než vyrazit do obuvi pro školní přezůvky, ty jediné na www.skola-vola.cz prozatím nenajdete. Ovšem pozor sáčky na obuv mají také v nabídce. Přejeme Vašim dětem hodně školních úspěchů v novém školním roce!

www.skola-vola.cz
 

Tagy: školní potřeby

Komentáře