Aby dětem svačina chutnala!

Datum publikace: 22.08.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Zdraví a výživa | Příprava do školy

Také jste se ve škole ze všeho nejvíce těšili na svačinu? Vaše děti jsou na tom úplně stejně! Pořiďte jim svačinové boxy, obaly a lahve na pití, které jim jejich oblíbené chvilky zpříjemní.

Na obalu záleží

Staré známé úsloví o tom, že jíme také očima, se nevztahuje pouze na pokrmy, které si dopřáváme doma či v restauraci u jídelního stolu, ale také na jídla, na nichž si pochutnáváte na pracovním stole nebo na školní lavici. Krásné boxy na svačinu ocení především děti, pro které je dopolední svačina ve škole velice příjemným zpestřením.

Pěkný box na svačinu potěší oko školáka a ochrání svačinu od pomačkání v aktovce

Designové boxy a termoboxy na svačinu

Zatímco nejmenší školáky nejvíce potěší boxy s obrázkovými motivy, jako jsou dinosauři, zvířata z džungle, pracovní stroje nebo princezny, teenageři dají přednost spíše jednobarevným boxům v moderním atraktivním designu, například kufru. Obal na svačinu v podobě populární Lego kostičky však ocení malí i velcí bez rozdílu. Pokud nemají Vaše ratolesti možnost, dopřát si ve škole teplý oběd, například z důvodu alergie na lepek a bezlepková strava není součástí menu školní jídelny, bude se jim hodit praktický termobox, ve kterém vydrží jídlo minimálně 5 hodin (u některých tipů i déle) teplé. Také termoboxy mohou mít mnoho sympatických tváří.

Termoboxy udrží oběd teplý minimálně 5 h

 

Látkové obaly na suchý zip

Studené obědy a svačiny můžete dětem zabalit do látkových obalů ze 100% bavlny, které stejně jako boxy prodlužují čerstvost jídla. Jejich velkými přednostmi jsou nízká hmotnost a prostorová nenáročnost. Ve školní tašce zaberou minimum místa. Další výhodou těchto obalů je voděodolnost daná vrchní polyesterovou vrstvou a také omyvatelnost. Látkové obaly se velmi snadno udržují - otírají se vlhkým ubrouskem nebo se mohou dát do myčky či pračky. Na rozdíl od jednorázových ubrousků z papíru, alobalů a igelitových sáčků lze látkové obaly opakovaně používat, a jsou tudíž ekologické. Díky praktickému uzavírání na suchý zip se také snadno otvírají. Na výběr máte z mnoha krásných motivů.

 

Lahve na pití, které mají styl

Každý školák však během dne nejčastěji používá láhev na pití. Při její volbě je důležité, aby nepropouštěla tekutiny, a byla vyrobena z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu. Líbivý design pak motivuje školáky k dodržování správného pitného režimu. Přesně takové jsou lahve na pití z internetového obchodu Nasvacinu.cz, které stejně jako obaly na jídlo splňují veškeré požadavky kvality, zdravotní nezávadnosti a ekologie a moderního designu. A pozor, lze je mýt v myčce nádobí. Více inspirace, jak stylově, zdravě a kvalitně zabalit svým dětem svačinu, najdete na stránkách www.nasvacinu.cz. A nám už nezbývá, než Vašim školákům popřát dobrou chuť!

Lahve Equa jsou krásné a praktické

Lahve na pití mohu mít různou barvu i tvar - podle objemu

 

Tagy: designové boxy | lahve na pití | látkové sáčky na svačinu | termoboxy na svačinu

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře