Dovolená s dětmi, která baví celou rodinu

Datum publikace: 11.10.2013

Kategorie: Říkanky

Chcete si užít báječnou dovolenou s dětmi, která bude bavit celou rodinu? Malé i velké? Vyberte si z pobytů, kde se skvěle postarají o Vaši zábavu od rána až do večera. Na dovolené s klubem Funtazie se Vaše děti rozhodně nudit nebudou. A Vy můžete v klidu odpočívat.  

Bohatý animační program

Vybrat dovolenou, která baví celou rodinu, není snadné. Zatímco děti chtějí dovádět, rodiče spíše touží po troše klidu, aby se mohli věnovat sami sobě a zaslouženému odpočinku. Maminky obyčejně zajímá vzdálenost pláže od hotelu a nákupní možnosti, tatínky výlety a sportovní vyžití, mladší děti tobogány a animační programy a ty starší noční život. Pokud si má pobyt opravdu užít celá rodina, nic zde nesmí chybět. Rodinná dovolená s klubem Funtazie dokáže uspokojit všechny. Rodiče na ní nejvíce oceňují bohatý animační program pro děti od 4 do 15 let. Ráno, odpoledne i večer děti zabaví animátoři a oni si tak mohou v klidu odpočinout, anebo se věnovat svým zálibám.  

Pod pirátskou vlajkou  

A pozor, animační program rozhodně není nudný. Děti čekají dny nabité zážitky a soutěžemi. Jednoduše aktivní dovolená, jak ji děti milují. Jen pro zajímavost rok 2013 patří pirátům, což znamená, že malé nezbedy čeká velké mořské dobrodružství a honba za pokladem. Nejšikovnější hledače samozřejmě odměna nemine. Odměnou pro rodiče pak je, že děti po celodenním dovádění večer spokojeně usnou.   

Vyberte si destinaci

A kde všude si můžete funtastickou rodinnou dovolenou užít?  Do klubu Funtazie je zapojena celá řada hotelů v mnoha oblíbených turistických destinacích, které nabízejí turistům kompletní servis, široký výběr stravování i ubytování. Malorka, Fuerteventura, Kypr, Turecká riviéra, řecké ostrovy Kos, Rhodos či Kréta, Kanárské ostrovy, ale i Arabské emiráty, Egypt a další. Stačí jen vybrat místo, kde byste rádi načerpali energii před dlouhou zimou a dopřáli si dovolenou u moře plnou zábavy. Přejeme Vám šťastnou cestu! 

Tagy: aktivní dovolená | dovolená | rodinná dovolená

Komentáře