Paterčata z pražské ZOO budou mít narozeniny

Datum publikace: 18.05.2018

Kategorie: Hry a volný čas | Říkanky | Tip na výlet

První narozeniny jsou vždy velkou událostí, a když je slaví paterčata a navíc gepardi, tak to už je opravdu významná událost, která si žádá velkou oslavu! Nenechte si ujít narozeninovou party, která se bude konat v rámci Dne Afriky přímo v pražské Zoo v Troji, a to v sobotu 26. května.

Vloni na jaře se v pražské ZOO narodila pětice gepardů, kterou můžete při její návštěvě vidět i vy. A protože se první narozeniny této chlupaté pětky nezadržitelně blíží, nesmí na jejich počest chybět řádná oslava. Tři kluci - Sid, Sam a Sola, jejichž jména začínají počátečním písmenem S, stejně jako jméno jejich maminky Savannah, a dvě holčičky - Jenny a Jessi, jejichž počáteční písmeno J slouží zase jako odkaz na jejich strýčka, vás budou s napětím očekávat ve svém výběhu v pavilonu šelem.

V 15:00 jim bude předán i speciální „africký“ dárek v podobě proutěné koule, takže si jistě užijete podívanou, jak si malí „divoši“ užívají novou hračku.

Důležitým členem kočičí rodiny je i gepard Chester, maskot oblíbených Cheetos křupek pro celou rodinu už od roku 1986. Chester je totiž adoptivní taťka gepardích puberťáků z pražské ZOO, a protože je to „kočkomil“, bude tuhle chlupatou partičku finančně podporovat i letos.

Mimo jiné vás bude čekat bohatý doprovodný program v podobě workshopů, jako je výuka hraní na africké bubny nebo výtvarná dílna. Neseďte v sobotu 26. května doma a přijďte si užít senzační gepardí narozeninový den do ZOO!

Náš Tip: Zapojte se do soutěže o rodinnou vstupenku do pražské ZOO a křupky Cheetos.

Tagy: gepard Chester | křupky Cheetos | pražská gepardí paterčata | rodinná vstupenka do pražské ZOO

Komentáře