Stylově do školy

Datum publikace: 18.08.2014

Kategorie: Školáci | Vzdělávání | Školní pomůcky | Příprava do školy

Prázdniny jsou v plném proudu a myšlenky na školu jsou ty poslední, kterými by se děti a jejich rodiče nyní zabývali. Letní odpočinek však uteče velmi rychle a nastane čas myslet na to, jaké školní pomůcky bude potřeba pořídit nejen pro prvňáčky, ale i pro ty již školou povinné. Společnost PRESCO GROUP připravila pro nadcházející širokou nabídku školních potřeb, ze které si vybere opravdu každý.

Do školy s batohem od Walta Disneyho

Pro všechny děti školou povinné, které mají rády v současné době nejpopulárnější animované hrdiny, jsou určeny licenční řady školních potřeb s motivy postav z filmů Příšerky a Phineas&Ferb. Kolekce obsahují vše, co potřebuje dnešní školák. Základem jsou školní batohy v rozměru 42 x 33 x 21 cm s délkově nastavitelnými polstrovanými popruhy a anatomicky polstrovanými zády s kvalitní aluminiovou konstrukcí. Batohy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou výborně zpracované a opatřené reflexními prvky pro zajištění bezpečnosti při pohybu dítěte venku. Školní batohy obsahují množství praktických kapes a přihrádek a jsou vhodné pro žáky I. i II. stupně. Výrobky jsou certifikované Institutem pro testování a certifikace ve Zlíně a splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Školní batohy Phineas&Ferb

Všechny typy školních batohů mají velmi atraktivní design. Univerzální motiv Phineas&Ferb osloví kluky i holky, naopak kolekce Příšerky obsahuje do modra laděné batohy určené chlapcům a do růžova tónované batohy pro dívky.

Školní batohy Příšerky pro kluky a holky

Do batohu patří stylové školní potřeby

A co s sebou do školního batohu? Jednou z hlavních školních pomůcek je penál, vybavený pastelkami, pravítkem, ořezávátkem a gumou. Penál je jednopatrový a opatřený průhlednou kapsou pro umístění školního rozvrhu. Nesmí samozřejmě chybět další nezbytné pomůcky každého školáka – školní sešity. Sortiment nabízí sešity ve velikosti A4 a A5, v provedení jako linkované, nelinkované a čtverečkované, každý s jiným motivem z daného filmu. Tím však výběr z těchto kolekcí zdaleka nekončí. V nabídce jsou dále menší dětské batůžky, boxy na svačinu, tašky přes rameno, sáčky na cvičky a desky na školní sešity.

Stylové školní potřeby - sešity, školníčky, desky

Školní diáře naučí školáky plánovat čas

I přes stále větší oblibu nejrůznějších elektronických zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety a počítače, mají svoje pevné místo ve školních taškách papírové diáře. Kolekci batohů a školních potřeb Příšerky a Phineas&Ferb doplňují atraktivní a praktické plánovací diáře pro školáky – školníčky. Vyrábí se v rozměru 9x15 cm, mají české kalendárium a obsahují 64 stran. Výhodou je jejich rozšířené kalendárium, díky kterému může být školníček používán od srpna 2014 do července 2015. Školní diář je výborným pomocníkem nejen pro plánování, ale i jako místo pro vlastní zápisky, taháky a spoustu dalších užitečných informací.

Všechny výrobky jsou k dostání v e-shopu www.pg.cz a u vybraných prodejců. V současné době probíhá www.pg.cz velká letní 20% slevová akce na školní potřeby, tak ji neváhejte využít! Stačí zadat pouze slevový kód BTS3.

 

Tagy: školní batohy | školní batohy Walt Disney | školníček | školní diář | školní potřeby

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře