Jarní soutěž o ŽIVÉ EXPERIMENTÁLNÍ SADY od Insect Lore!

Ukažte dětem úžasné proměny přírody u Vás doma. Tři z Vás nyní mohou získat úžasné sady, díky kterým můžete s dětmi doma sledovat přeměnu housenky v motýla, dění v mraveništi, nebo můžete chovat strašilky indické.

Tentokrát jsme pro Vás ve spolupráci s ehopem www.iqhracky.cz připravili opravdu jarní soutěž o Živé experimentální sady.

Ukažte dětem úžasné proměny přírody u Vás doma

Díky Motýlí zahrádce vidíte, jak se housenky nejprve pěkně vykrmí, což jim trvá přibližně týden, pak se zakuklí, což trvá další týden, proběhne metamorfóza a začnou se líhnout motýli. Vše sledujete na vlastní oči ze vzdálenosti jen několika centimetrů. Gelové mraveniště Antquarium Vám umožňuje sledovat, jak se mravenci pohybují uvnitř svých tunelů tajných komor a zásobáren, a přináší tak jedinečnou možnost pochopit jejich pracovní systém. S experimetnální sadou s Pakobylkou indickou, u nás zvanou také jako strašilka, zažijete vše od vylíhnutí strašilek z vajíčka, svlékání kůže tak jak porostou a také to hlavní - jejich schopnost imitovat své okolí a schovávat se v podobě větvičky.

Chcete-li se do soutěže zapojit, kliněte zde:

Přejeme Vám hodně štestí!

Chytré IQ hračky

Soutěž není aktivní.