Vyhrajte domácí pedikúru Perfect Pedi Reveal od Remingtonu!

Krásná a hladká chodidla jsou snem každé ženy v každém věku. Pravidelná pedikúra v salónu je ale finančně celkem náročná a navíc udělat si čas na sebe není zvláště pro ženy, ať už zaměstnané či na mateřské dovolené, úplně snadné. Nyní můžete vyhrát úžasnou domácí pedikúru od Remigtonu, která vám ušetří práci, čas i peníze.

Remington Perfect Pedi Reveal je opravdovou revolucí v domácí pedikúře. Přináší totiž pohodlnou manipulaci, rychlost, krásné výsledky a úsporu peněz a času v jednom. 

Jistě znáte domácí zápasy se sáhodlouhým odmáčením nohou a žiletkami, kterými si často samy ublížíme, pokud nejsme právě zručné pedikérky, které to již mají, jak se říká, v ruce. S Perfect Pedi Reveal od Remigtonu už nemusíte nohy složitě máčet, ani se zabývat žiletkami. Dva brusné nástavce a estetický strojek na baterie vám umožní rychlou a velmi snadnou péči na sucho a vaše chodidla budou hladká za pouhých pár minut již po prvním použití.

Práci s tímto kouzelným malým pomocníkem zvládne opravdu každý, takže není třeba žádných profesionálních znalostí ani přílišné zručnosti.

Jedna ze tří těchto skvělých brusek na nohy může být právě vaše! Jak na to?

Soutěž je již UKONČENÁ.

100., 150. a 200. správnou odpověď pak odměníme bruskou Perfect Pedi Reveal od Remingtonu. Správnou odpověď najdete na stránkách Remingtonu.

Soutěžní otázka zní:

Jaké dva válečky obsahuje sada Perfect Pedi Reveal od Remingtonu?

Pokud se Vám nezobrazuji odpovědi, přihlaste se zde.

Soutěž není aktivní.