Vyhrajte poukaz na dětský tábor s CK Topinka!

Vymýšlíte pro své děti zábavu na prázdniny? Pošlete je na letní tábor! S cestovní kanceláří Topinka se nemusíte bát poslat ani předškoláky. Nudit se na nich nebudou ani teenageři, pokud tedy ze spousty originálních táborů vyberete ten pravý. A pozor, když správně zodpovíte naši soutěžní otázku, můžete vyhrát poukázku na táborový pobyt v hodnotě 5000 Kč.

Originální tábory s tradicí
Cestovní kancelář Topinka, která se specializuje na rekreaci pro děti a mládež ve věku od 5 do 18 let, na českém trhu patří k největším organizátorům dětské rekreace a nabízí pečlivé organizační zajištění, dlouholeté zkušenosti a tradici 23 let působení v oboru.
V ČR je historicky prvním pořadatelem dětských „fantasy táborů“, které se od běžných liší důslednou stylizací celotáborové hry podle filmového námětu a nadstandardní péčí o děti. O malé účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený táborový personál včetně zkušeného zdravotníka. CK Topinka disponuje stálými týmy mladých vedoucích. Spolupracuje s mladými učiteli a studenty pedagogických fakult, kteří zajišťují pro děti zábavné či výukové programy.

Skupina dětí na táboře

Prázdniny se blíží
A protože se prázdniny blíží mílovými kroky, připravili jsme pro Vás soutěž právě s CK Topinka, ve které můžete vyhrát poukázku v hodnotě 5000 Kč na účastnické místo v jakémkoli tuzemském táboře z její bohaté nabídky. Co pro to musíte udělat? Přeci správně zodpovědět naši soutěžní otázku!

Soutěž probíhá od 19.5. do 2.6. 2014.

Že správnou odpověď nevíte? Nalistujte stránky www.tabory.cz a hned budete moudřejší!

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži a krásné léto! 

Vyhrává 150. správná odpověď.

Přihlásit se můžete ZDE.

Soutěžní otázka zní:
CK Topinka pořádá v roce 2014 několik turnusů dětských táborů zařazených do kategorie „Tábory pro nejmenší“. Z kolika tematických okruhů táboru si mohou rodiče nejmenších dětí vybrat?

Soutěž ukončena!

Soutěž není aktivní.