Vyhrajte set pro velikonoční tvoření

K Velikonocům už neodmyslitelně patří barvení vajec a výzdoba bytu velikonočními a jarními atributy. Tradiční značka OVO pomáhá k velikonoční atmosféře už po mnoho desetiletí a stále přichází s novinkami.

Ne každý má čas a schopnosti na zdobení vajec tradiční technikou, jako je vosk nebo gravírování, a proto OVO od českého výrobce Druchema nabízí elegantní barvy na vejce a další speciální a luxusní dekorování, které zvládne během chvilky skutečně každý. Příhodné zapichovací dekorace s motivy jarních zvířátek jen dokreslí celou velikonoční atmosféru a vykouzlí jedinečné Velikonoce. Inspirujte se na www.mojevelikonoce.cz.

S OVO si přijdou na své milovníci klasických barev i speciálních a třpytivých tónů. V nabídce nechybí obtisky tradiční i moderní nebo také slámové či s motivem kraslic. Nebo si zamilujete glitrové třpytivé obtisky nebo smršťovací košilky pro ozdobení během pár vteřin? V naší soutěži nyní máte možnost pomocníky na velikonoční zdobení vyhrát.

Pět výherců (50., 100., 150., 200. a 250. správná odpověď) se může těšit na Kreativní kufřík s velikonočními motivy, obsahujícím vše potřebné pro vytvoření velikonočních dekorací.

Správnou odpověď hledejte na www.druchema.cz.

Soutěž probíhá od 1.3. do 21.3. 2017, přihlásit se můžete zde.

Soutěžní otázka zní: Jaké jsou letošní novinky v řadě OVO?

Soutěž je již UKONČENÁ. 

Soutěž není aktivní.