Vyhrajte zábavnou rodinnou hru!

Hrajete s dětmi rodinné hry? Anebo Vám doma šikovná rodinná hra chybí? Tak ji vyhrajte! Stačí odpovědět správně na naši soutěžní otázku, mít trochu štěstí a hra je Vaše.

Celá rodina hraje naplno
Účelem rodinných her je trávit příjemné chvíle, probouzet v dětech soutěživost, a zároveň je zábavným způsobem mnohému naučit. Nové společenské hry Vsaď se, že …, hra Sport a hra Umění jsou koncipovány tak, aby bavily nejen děti, ale také dospělé. A protože v těchto hrách, zejména v té první, hrají velkou úlohu náhoda a štěstí, děti v nich vítězí, aniž by jim rodiče nadržovali. Díky tomu může hrát celá rodina naplno.

rodinná hra Umění

Tři nové společenské hry
Hra Vsaď se, že …, která je založená na plnění zábavných úkolů, ověří Vaši zručnost, Váš důvtip i šikovnost. Hra Sport prověří Vaše znalosti z oblasti sportu, historií počínaje a pravidly konče. Díky hře Umění poznají hráči slavné stavby, umělecké slohy a světové galerie. Všechny tyto novinky koupíte v e-shopech, se kterými jsme pro Vás připravili soutěž. Že už jste celí nedočkaví pokusit své štěstí?

Vyhrává 111. správná odpověď! Pokud budete sto jedenáctí, můžete si vybrat hru dle vlastního výběru. Záleží na Vás, zda zvolíte hru Vsaď se, že, hru Sport, anebo Umění.

Soutěž probíhá od 10.3. do 31.3.2014.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte na stránkách www.hravsadseze.cz.
Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži a spoustu skvělé zábavy!
www.hravsadseze.cz, www.hrasport.cz, www.hraumeni.cz

Zde je tedy soutěžní otázka:

Kolik karet se sázkami obsahuje hra Vsaď se, že...?

Soutěž byla ukončena!

Soutěž není aktivní.