Vyhrajte Základku, vzdělávací pomůcku nové generace!

Dospělí dobře chápou, že škola je základ života, ale děti ví své - učení je mučení a na tom se nic nemění už stovky let. Nároky na školáky však neustále rostou a plošné testování na základních školách přináší novou výzvu jak pro rodiče, tak pedagogy. Již v 5. třídě totiž každý školák musí podstoupit svůj první velký test školních znalostí. Neúspěch se nepřipouští, je nutné obstát. Je nutné se učením mučit nebo existuje způsob, jak se neoblíbenou činností vzájemně pobavit?

Stolní hra Základka je moderní kombinací vzdělávací pomůcky a zábavné aktivity. Obsahuje 1600 testových otázek ze 4 základních předmětů, které vytvořili zkušení učitelé z několika základních škol a které svým rozsahem zahrnují osnovy právě pro pátou třídu.

Kombinace zábavných pravidel, příjemného herního plánu a veselých předmětů Výtvarka, Hudebka a Tělák vytváří mix aktivit, které školáky i jejich rodiče přivedou k učení, aniž by školák vnímal, že se právě učí. V každé chvíli jde totiž o hru a cílem není nutně získat na herní vysvědčení samé jedničky, ale hlavně se dobře pobavit a přitom si něco zopakovat a něco se dozvědět. Ale pozor, školákem se může stát i rodič a díky konceptu hry si doma můžete zahrát na třídu, ve které děti vyzkouší své rodiče a ještě se přitom samy něco naučí. www.jirasgames.cz

Zaujala Vás tato nová vzdělávací hra? Nyní ji můžete vyhrát!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu hledejte zde:

Vyhrává 111. správná odpověď. Soutěž probíhá v termínu 4. – 16.12.2013

Ze kterých 4 hlavních předmětů Základka vychází?

Soutěž není aktivní.