Praktické tipy pro péči o miminko i maminku

Datum publikace: 16.7.2012

Kategorie: Těhotenství | Miminko | Batole | Zdraví a výživa | Kosmetika pro děti

Pořizujete výbavičku pro miminko, anebo už si užíváte první chvilky se svým růžovoučkým novorozencem? Máme pro Vás několik praktických tipů, které oceníte při péči o miminko i o sebe.

Pro porod v pohodě
Při pořizování výbavičky pro miminko jako budoucí maminky nadšeně nakupujeme dětské oblečení, plenky, kosmetiku a další kojenecké potřeby, na potřeby pro sebe však často zapomínáme. Je sice pravda, že toho na rozdíl od miminka, které přichází na svět s holýma ručičkama, příliš nepotřebujeme, jedna praktická věcička by se nám však mohla hodit. Jedná se o EPI-NO Delphine, který je ideálním pomocníkem v přípravě na porod jak fyzicky, tak i psychicky. Jeho pravidelné používání totiž pomáhá předcházet poraněním hráze v průběhu porodu a pro psychiku je výborná simulace porodu, že prostě budete vědět jak na „to“.

Po porodu znovu do formy
Přístroj EPI-NO Delphine plus dostane maminky po porodu znovu do formy, neboť urychluje obnovu natažených, oslabených i poraněných svalů. Během cvičení dochází nejen k mírnému napínání hráze, ale také k posilování svalů pánevního dna.

Zadeček jako v bavlnce
Pokud chcete, aby mělo Vaše miminko zadeček jako v bavlnce, pořiďte mu látkové pleny. Je prokázáno, že látkové pleny představují pro miminko tu nejlepší volbu. A navíc na rozdíl od jednorázových plen pomáhají šetřit životní prostředí i Vaše finanční prostředky. V e-shopu www.babako.cz si můžete vybrat hned z několika druhů. Ekonomickou variantu představují čtvercové a tvarované pleny. Vyšší komfort užívání zaručují kalhotkové pleny, ovšem nejluxusnější variantu představují plenky typu All-in-one, mezi jejichž hlavní přednosti patří velmi snadné přebalování i údržba - používají se stejně snadno jako jednorázové, jen je nevyhodíte do smetí.

Přírodní péče o miminko i maminku
Pokožka miminka si zaslouží tu nejjemnější a nejšetrnější péči. Dětská přírodní kosmetika Eoné, Nobilis a Saloos v tomto ohledu představuje optimální volbu, neboť mycí krémy, koupelové oleje, mýdla, balzámy a další kosmetické přípravky pro miminko těchto značek jsou maminkami velmi oblíbené, stačí si jen vybrat tu svou :-) V nabídce nechybí ani kosmetika pro maminky, například emulze, které pomáhají předcházet vzniku strií.

Nošená miminka méně pláčou
Víte, že nošená miminka celkově méně pláčou a bývají mnohem samostatnější? Zařaďte do své výbavičky také šikovné ergonomické nosítko. V e-shopu www.babako.cz najdete ergonomická nosítka mnoha typů určená pro děti různých váhových kategorií. Náš tip: ergonomické nosítko Manduca Paradise Glow, ke kterému máte dopravu i dárek zdarma.

  

Příjemný a rychlý nákup
Milé maminky, přejeme Vám příjemný nákup a hodně radosti z miminka! Na stránkách internetového obchodu www.babako.cz, který je vyhledávaný nejen pro svůj široký sortiment, ale také pro osobní přístup k zákazníkům a rychlé vyřízení objednávky, najdete vše potřebné.

    

Tagy: tipy pro péči o miminko i maminku

Komentáře