Co do porodnice

SonaLala SonaLala
26.03.2023 22:29 Odpovědět

Ahoj maminky, co vše jste s sebou měly do porodnice? Co bych si s sebou měla vzít pro sebe a pro mimi? Najdu někde ucelenou nabídku? Abych na nic nezapomněla...

Příspěvky

LenuleS LenuleS
07.08.2023 8:49 Odpovědět

Ano, v tom je veliká výhoda toho kozího mléka. Já jsem ho taky díky tomu koupila. A pak taky proto, že je nejvíce podobné našemu mléku. A musím říct, že jsme spokojeni. Osvědčilo se skvěle. Jiné dávat nebudeme, sedne krásně a zasytí. A chutná

GabulkaA GabulkaA
05.07.2023 0:51 Odpovědět

Ahoj, za mě to rozhodně kozí mléko. My jsme ho brali od https/www.nase-mleko.cz/. Kozí mléko neobsahuje blíkovinu kravského mléíka, která způsobuje kolikrát problémy. A navíc je velmi podobné MM.

simikep simikep
11.06.2023 10:46 Odpovědět

Ahoj, taky se prosím zeptám... Holky, je tu některá, co nemohla po porodu kojit? Jaké mléko jako počáteční je podle vás nejlepší?

Amall Amall
30.03.2023 14:56 Odpovědět

Ahoj, tak potřebuješ klasický věci - pyžamo (košily), prádlo (sportoví podrsenka je super), župan. No a pak pro sebe šetrnou kosmetiku, poporodní vložky, vložky do podprsenky. Pro mimi pak šetřnou kosmetiku (na mytí i krém na promaštění pokožky), plenky (jednorázové i látkové), vlhčené ubrousky (šetrné). Já jsem si vše koupila na shopu mudrlife.cz. Tam mají kompletní nabídku. Vše na jednom místě a na nic nezapomeneš.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.