Digestoř - jakou?

SonaLala SonaLala
31.5.2019 14:54 Odpovědět

Ahojky, prosím o radu. S manželem si stavíme domeček a zrovna řešíme vybavení kuchyně. Jako takhle, já rozhodně nechci na vybavení šetřit, chci aby to byla kvalita a aby mi to dlouho vydrželo. Teď řešíme digestoř. Co myslíte, jaká značka je opravdu kvalitní.

Příspěvky

SonaLala SonaLala
25.8.2019 12:28 Odpovědět

Tak já jsem to teda taky udělala a jako kamenná prodejna není vůbec třeba. Já jsem si našla tři kousky, který mě oslovily, zavolala jsem tam a jejich pracovník mě se vším poradil. Poradil jednak co a jak a hlavně mi taky řekl, jakou koupit, aby mi doma vyhovovala nejvíc. Takže i já doporučím oslovit https/www.airforce-eshop.cz/.

KaaataLou KaaataLou
29.7.2019 18:14 Odpovědět

A tys ji kupovala na netu? Jak je to s výběrem? Já bych u takové věci docela dost ocenila osobní konzultaci. Je něco takového možné?

SonaLala SonaLala
7.7.2019 19:08 Odpovědět

Ahoj, moc moc děkuji za tip. Já jsem se tak nějak koukala a více méně byla tahle značky v mém předvýběru. Jsem moc ráda, žes mi tuhle značku doporučila. Hele a tys ji kupovala přes net? A nemají i prodejnu? Já bych totiž s výběrem potřebovala docela poradit...

Amall Amall
24.6.2019 20:12 Odpovědět

Ahoj, hodně zálěží na výběru značky. Za mě doporučím značku Airforce. Je to italská značka, renomovaná a hlavně nabízí velmi kvalitní digestoře. Sama ji do mám a jsem spokojená naprosto maximálně. Jinak pokud mohu radit, pak rozhodně https/www.airforce-eshop.cz/. Tenhle shop je nejlepší.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.