Vánoce 2023

HanaVerna HanaVerna
13.12.2023 10:35 Odpovědět

Ahojky holky, tak Vánoce se kvapem blíží. Už máte sehnané všechny dárečky? Domov vyzdobený dekoracemi a světýlky nebo u Vás vládne chaos a panika? Co hezkého jste letos pořídily? Nechám se ráda inspirovat na další rok. Vyhazuji do placu, za mě super dárek na tohle období a to balíčky zdraví od Vitaslife. Mají tam teď moc hezké balení super doplňků stravy. To se vždy hodí. A co vy?

Příspěvky

kristyrychla kristyrychla
30.12.2023 12:11 Odpovědět

No hele my posledně brali na https/www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi internetu titanové nádobí právě z toho url co jsme ti poslala a nemůžeme na to dát dopustit. Skutečně jsme se tam netrefili vedle, moc nás to tam baví.

ivetkaprochazkova ivetkaprochazkova
30.12.2023 12:10 Odpovědět

Hele nemyslím si že zrovna nože oni budou potřebovat, vždyť manžel je řezník a tak by to bylo podivné aby měli něco špatného, ale máš pravdu s tím titanovým nádobím. Myslíš že bys byla schopna mi nějkaý shop doporučit? Chci platit na dobírku.

kristyrychla kristyrychla
30.12.2023 12:09 Odpovědět

Fuu, těch věcí může být asi milion, tak zaprvé to budou určitě kvalitní ostré nože, to je základ každé domácnosti a vlastně i kuchyně. A pak určitě nějaké nádobí, aby se to nepřichycovalo.

ivetkaprochazkova ivetkaprochazkova
30.12.2023 12:09 Odpovědět

Jo takhle, že bych jí jako dala něco na co si stěžuje, ale fugnuje to jakžtakž a vlastně bych jí udělala radost něčím, co by ocenila? Jo tak, to se zamyslím, no nebo sama víš, na co si lidi v kuchyni stěžují?

kristyrychla kristyrychla
30.12.2023 12:08 Odpovědět

Jako jestli jste ještě nic neobjednávala pro tchýni, tak bych se rozhodně třeba tchána zeptala na to na co si stěžují rodiče a pak prostě vzala něco čím jí skutečně uděláte radost.

ivetkaprochazkova ivetkaprochazkova
26.12.2023 19:10 Odpovědět

My teď ještě po svátcích budeme chtít také kupovat nějaké dárky našim rodičům. Budeme jezdit po návštěvách až do Silvestra. Tchýně hodně ráda vaří tak se chci vlastně zeptat co bych jí tak jako mohla dát…

R3b3ka3 R3b3ka3
17.12.2023 10:51 Odpovědět

Čauko, moc díky za tip na dáreček, já už všechny mám sehnané ale sama jsem teď nějaké doplňky hledala pro nás doma. Na balíčky jsem koukala a vypadají moc dobře, už se mi vezou domů. Jinak doma máme nazdobeno, zabalené dárečky a já se snažím zachovávat doma klid a pohodu. Letos jsem nám nechala udělat všem doma ze stránek pradoch.cz i Vánoční trika, takže letos jedeme tématicky na všech frontách.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.