Těhotenství den po dni

Rodicum Rodicum
2.11.2011 21:06 Odpovědět


Co si povídat o našem těhotenství každý dne?


Příspěvky

marcelaadamcova marcelaadamcova
29.6.2015 22:06 Odpovědět

Myslíte si, že má smysl chodit do předporodních kurzů, anebo vše nechat na situaci, jak bude plynout?

pavlinakr pavlinakr
26.5.2015 12:13 Odpovědět

@7atka Tak to já jsem absolvovala taky předporodní kurz, ale nakonec bylo všechno jinak Hlavní bylo, že se mi narodil krásný a zdravý syn, ale co bylo před tím, to se mi ani nechce popisovat. Co se mohlo pokazit, se pokazilo. Možná jsem jen měla velké nároky, ale celkově nic moc.

7atka 7atka
27.7.2014 20:44 Odpovědět

Nazdárek už mám za sebou porod a narodila se nám krásná holčička, se vším mi strašně moc pomohl předporodní kurz Porod bez obav, kde mě na všechno připravili. Věděla jsem moc dobře, co mě bude čekat v porodnici a také vše okolo, co mě čeká v manželství a také jak si mohu ulevit.

mamca2 mamca2
29.5.2014 19:26 Odpovědět

Ahoj Domko, pokud máte obavy, tak na kurz jděte. Já mám 2 děti a na kurz jsem nechodila, ale chodila jsem na gravijógu, kterou vedla porodní asistentka, tak předporodní přípravu do cvičení zahrnula. Byla to moc dobrá zkušenost a navíc jsem neměla bolesti zad. Myslím, že i díky tomu byl druhý porod snazší. Přeji Vám zdravé a hodné miminko a nebojte se, v porodnici Vám pomohou vše zvládnout.

Domka Domka
27.5.2014 15:19 Odpovědět

Ahojky právě jsem se rozhodla, že podstoupím předporodní kurz, jelikož bych moc ráda byla na to moje sluníčko, co nejvíce připravená, kde by jste mi doporučovali podstoupit předporodní kurz? Je blbé, že bydlím ve vesnici, tak s dopravou je to složitější! Jsem kolikrát nervózní z toho, jestli to v porodnici zvládnu a abych vše udělala správně!

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.