Trapné situace doma

Katka98 Katka98
12.04.2020 19:13 Odpovědět

Ahoj, potřebovala bych poradit s trošku intimní věcí. Nedávno se mi stala ne úplně příjemná věc, náhodou jsem si zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna (16) "do protivky". Jsem holka krev a mlíko a když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas... Má s tím někdo zkušenosti, že ho starší dítě vidělo v ne úplně ideální situaci? Trošku mě trápí, jestli jsem teď neklesla jako máma.

Příspěvky

Katka98 Katka98
12.04.2020 23:13 Odpovědět

@Sabinaaaq
No já si myslím, že by nahota neměla bý tabu, právě proto, když už se stalo, tak jsem nechtěla dělat žádné scény typu, že bych utekla s křikem pryč, ale normálně jsem prošla kolem něho. Teď si ale říkám, že syn by zrovna nemusel vidět, jak mámě lítají prsa na všechny strany nebo její odhalený klín. Jak jsem psala, malinko si připadám, jako bych klesla jako máma, když to řeknu blbě, jako bych už neměla nějaké to tajemství.

Sabinaaaq Sabinaaaq
12.04.2020 21:16 Odpovědět

Katko, je to jen ve vaší hlavě. Jako máma jste určitě neklesla, naopak, tipla bych si, že u synátora převládlo ujištění, že i vy jste dobrá samice a nikoli jen bezpohlavní "to". Upřímně, dovedu si představit mnohem horší situace, ve kterých bych pochopila, že je lidská důstojnost a intimita otřesena, ale nahota to není.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.