Jak na vrásky?

MarikaB MarikaB
25.10.2023 22:20 Odpovědět

Dobrý večer, holky - jak bojujete proti vráskám? Jde to vůbec bez nějakých zákroků?

Příspěvky

zelenka zelenka
31.10.2023 21:21 Odpovědět

Po rybách cítit není, to se nemusíte bát! Jde o rozpustný prášek, který má skvělou chuť, takže se na něj hned po ránu těším Výsledky byly viditelné už po 14 dnech, teď už Orcacollagen piju skoro půl roku a navíc mám lepší i kvalitu vlasů (ty dokonce přestaly padat), nehtů a nebolí mě tak klouby. Tady najdete všechny informace www.orcacollagen.cz Pokud se pro něj rozhodnete - doporučím si zřídit členství, díky kterému čerpáte plno výhod - nejnižší cena, doprava zdarma, automatická objednávka.

MarikaB MarikaB
29.10.2023 23:52 Odpovědět

To zní moc dobře, děkuji za komentář! Napíšete prosím za jak dlouho jste na sobě viděla výsledky a hlavně, jestli není cítit po rybách?

zelenka zelenka
27.10.2023 22:00 Odpovědět

Holky, já teda zákrok nikdy nepodstoupím - trvalých zásahů do obličeje bych se fakt bála a hlavně, kdyby se to nepovedlo, nic s tím už nenaděláte Já už nějakou dobu piju každé ráno Orcacollagen a účinky na pleť jsou za mě skvělé! Nejen, že mám vyhlazenější vrásky, ale pleť je celkově mladistvější a taková šťavnatější - prostě od určitého věku pleť ztrácí kolagen a je potřeba jí ho zase dodávat.

LuckaKarl LuckaKarl
26.10.2023 21:58 Odpovědět

S dovolením si počkám na komentáře - tuhle otázku si pokládám hodně často a zajímá mě, co dělají ostatní ženský, aby vypadaly lépe

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.