Káva

LuckaKarl LuckaKarl
14.09.2023 10:11 Odpovědět

Ahojky děvčata, obracím se na všechny milovníky kávy co tady jsou. Jelikož já jsem totální antikávař, tak bych potřebovala poradit. Moje nejlepší kamarádka kávu miluje a ráda bych jí koupila nějakou dobrou. Káva by měla být do takové té moka konvičky, takže asi do toho filtru? Jí se vyptávat nemůžu, pojala by podezření, když kafe nepiju. Díky za tipy.

Příspěvky

Amall Amall
26.09.2023 11:14 Odpovědět

@LuckaKarl Super tak jestli má mlýnek, můžeš jí vzít tady tohle balení https/www.coffeespot.cz/3--degustacni--baleni-kavy-na-filtr-4-x-50g-zrno/, tam jsou čtyři druhy, každá má jinou chuť trošku, takže může ochutnat co by jí třeba vyhovovalo. Já mám moc ráda Burundi Turaco washed. To je takové do karamelu.

LuckaKarl LuckaKarl
22.09.2023 11:32 Odpovědět

@Amall Jo to vím to má, protože jsem jí párkrát kávu mlela, mě to hrozně voní, ale nedělá mi bohužel dobře, tak proto ji nepiju. Vím že používá tu konvičku moka, tu má krásnou. Je tam třeba i nějaký vzoreček nebo tak něco, abych ji nekoupila celý balení a pak jí to nechutnalo. Toho se spíš bojím.

Amall Amall
19.09.2023 11:55 Odpovědět

Ahojky, jsi hodná teda a odvážná že se pouštíš do něčeho čemu nerozumíš a vlastně to ani neochutnáš. Podívej se na stránku Coffeespot, tak by mohli mít to co hledáš. Mají jak na pomletí, tak i do konviček, filtru a mohou ti kávu i namlít, když si zadáš na co ji potřebuješ. Řekla bych že mají i zajímavé příchutě-aroma. Má kamarádka případně mlýnek na zrna?

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.