Padání vlasů

MarikaB MarikaB
19.01.2024 10:39 Odpovědět

Dobrý den, máte někdo zkušenost s padáním vlasů? Co se Vám na to osvědčilo? Zkoušela jsem i nějaké doplňky stravy, ale nepomohlo to.

Příspěvky

Mounica Mounica
11.04.2024 11:01 Odpovědět

Ono chce vytrvat v užívání, jde přece jen o doplněk stravy a nějakou dobu trvá než se začne projevovat. U padání vlasů mi zafungoval wecare hair s přesličkou, biotinem a rukolou a taky jsem k vlasům přistupovala šetrněji, netřela jsem je ručníkem, ale jen vymačkala, nefoukala horkým, ale vlažným. Úprava sice trvá déle, ale vlasům to prospělo.

MarikaB MarikaB
28.01.2024 21:59 Odpovědět

Moc díky, hned jsem si u nich zřídila členství a kolagen rovnou objednala.

Aghataman Aghataman
26.01.2024 21:45 Odpovědět

Holky, mě kolagen na padání vlasů zafungoval skvěle a taky celkem rychle. Před tím jsem zkoušela kde co, ale většinou to bylo buď úplně bez efektu nebo se efekt dostavil, ale jen na krátkou dobu. Doporučím tento kolagen www.orcacollagen.cz který je doslova nadupaný účinnými látkami, a proto přináší spoustu benefitů. Na padání vlasů mi zafungoval - už po 3 týdnech jsem viděla zlepšení a po 2 měsících mi vlasy přestaly padat úplně. Taky skvěle funguje na kvalitu nehtů, na hydrataci pleti a taky zmizíkuje vrásky, což je asi úplně nejlepší. Doporučím si u nich zřídit členství, protože čerpáte řadu výhod (dopravu zdarma, slevu na kolagen, automatická objednávka jednou za měsíc ...), tady najdete víc informací www.orcacollagen.cz/membership

Helus Helus
24.01.2024 0:03 Odpovědět

Já jsem slyšela od kamarádky, že jí zafungoval kolagen a ani to netrvalo tak dlouho a měla klid.

sonulika sonulika
21.01.2024 20:57 Odpovědět

Taky s tím už nějakou dobu bojuju, zkoušela jsem jak dostupné šampony, tak i doplňky stravy, ale nic výrazně nepomohlo.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.