Bezpečnostní páka ochrání děti nejen před vlkem

Datum publikace: 30.04.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti

Jsou Vaše děti jako neposlušná kůzlátka a Vy máte strach, aby neotevřely vlkovi nebo jinému nezvanému hostu? Zvyšte bezpečnost své rodiny i majetku přidáním bezpečnostních prvků. Novinkami na trhu jsou přídavná bezpečnostní páka na dveře a inovovaný řetízek.

Vyprávění pohádek nestačí
Vlk se vloudil do chaloupky, kde sežral kůzlátka, liška unesla Budulínka, jezinky Smolíčka Pacholíčka a tak bychom mohli pokračovat. Celá řada starých českých pohádek nabádá děti k tomu, aby nikomu neotvíraly. Dnešní doba však vyžaduje mnohem účinnější prostředky k zajištění bezpečnosti našich dětí a majetku, než je pouhé čtení nebo vyprávění pohádek. Přední dodavatel bezpečnostních dveří, společnost Adlo, proto přichází na trh s novými bezpečnostními prvky pro děti.

Nové bezpečnostní prvky
Praktická a vzhledově elegantní bezpečnostní páka na dveře, která odolá tlaku až 1 tuny, zamezí nepovolané osobě vstupu do bytu a ochrání tak Vaše děti před nebezpečím také v případě, že neuposlechnou varování z pohádek a otevřou dveře. Jak vidíte, jedná se sice o jednoduché, ale velice účinné řešení. Další možnost ochrany přináší řetízek na dveře. Říkáte nic nového pod sluncem? To sice ne, ale tento řetízek, jak ostatně můžete vidět na videu, je ve srovnání s ostatními řetízky po estetické stránce výrazně zdařilejší a především podstatně bezpečnější.

Kvalitní dveře jsou základ
Základem bezpečnosti jsou samozřejmě kvalitní bezpečnostní dveře, bez nichž je dnes efektivní ochrana obydlí v podstatě nemyslitelná. Při jejich pořízení máte na výběr z celé řady bezpečnostních tříd a rozměrů, stejně jako mnoha různých povrchů a designů. Adlo má ve své nabídce dokonce i prosklené dveře, které jsou zároveň bezpečnostní, a celou řadu dalších prvků pro zvýšení nedotknutelnosti Vašeho soukromí, včetně individuálních řešení, jako jsou například mříže uvnitř oken, přídavné trezorové zámky, dveře ve dveřích, atd. Nepodceňujte bezpečnost své rodiny ani majetku a obraťte se na tým zkušených odborníků, kteří pomáhají zabezpečit domovy proti nepoctivcům již více než 20 let.

Náš tip: Pro případ, že se Vám malé dítě zabouchne doma, a Vy zůstanete stát na chodbě, se hodí mít po ruce telefonní číslo na havarijní službu. Na stránkách www.adlo.cz najdete proto také kontakt na NON STOP SERVIS.

Tagy: inovovaný řetízek na dveře | kvalitní dveře jsou základ | nové bezpečnostní prvky | páka na dveře

Komentáře