Mají už Vaše děti draka na podzim?

Datum publikace: 01.09.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Pouštění draka neodmyslitelně patří k dětským podzimním radovánkám. Chcete, aby ten Váš dobře létal? Kupte ho ve specializovaném obchodě, kde drakům opravdu rozumějí – ve světě draků.  

Parádní drak udělá radost

S koncem léta končí dětem nejen vodní radovánky, ale také prázdniny. Také nechcete, aby Vaše děti smutnily za uplynulým létem? Udělejte jim radost parádním drakem. A pokud se chcete vyhnout zklamání, že přijdete na louku a Váš drak pořádně nepoletí, anebo se rozpadne na několik částí, vyberte si ho ve světě draků www.svetdraku.cz, kde se to draky, kteří něco vydrží, jen hemží.

          

Draci pro malé i velké

Malé děti nejvíce potěší klasičtí draci s motivem zvířátek, jako je medvídek, pejsek, anebo kočička. Drak s motivem klauna pobaví nejmenší. Starší kluci ocení již náročnější řiditelné draky. Naštěstí i nabídka pro pokročilé pouštěče draků je velmi bohatá. Je libo akrobatický, anebo komorový drak? Či snad některý z draků XXL? Račte si vybrat. A co když se Vám nebo dětem drak přece jen porouchá? Nebojte se, vše jde napravit. V e-shopu jsou k mání také náhradní díly.

          

Mimo dračí spáry

Ve světě draků najdete i jiné létající hračky, házedla, stejně jako větrníky, lampiony, ale i brusle a mnoho dalšího, s čím se děti vydovádí, ať už ve volné přírodě, anebo třeba na zahradní party. Přesvědčte se sami na www.svetdraku.cz. Přejeme Vám krásný barevný podzim!

www.svetdraku.cz

Přečtěte si také:

Tagy: mají už vaše děti draka na podzim?

Komentáře