Maminky, zformujte si svou postavu po porodu

Datum publikace: 06.06.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Přibrala jste po porodu? Zhoršila se během těhotenství Vaše celulitida, ale miminko Vám dává zabrat, že zatím nemáte čas ani energii, abyste začala s pravidelným cvičením? Postavu si můžete zformovat i jinak. Víme, jak na to.  

Legíny jsou Vaším spojencem

Milé maminky, jistě nám dáte za pravdu, že nás mateřství neobyčejně obohatí. Existence našeho miminka propůjčí naší tváři spokojený výraz a učiní ji tak mnohem krásnější, než byla kdykoli předtím. Náš dekolt je nyní ještě přitažlivější. Nejen pro miminko, ale i pro naše protějšky. Že se o Vašem bříšku, zadečku a stehnech nedá říci totéž, protože se tyto partie poněkud zvětšily a hlavně si na nich smlsla celulitida? Také si každou neděli večer říkáte, že od pondělí začnete cvičit, ale pak to vždycky přesunete na nějaké další pondělí, a pak při pohledu na sebe trpíte výčitkami? Netrapte se. S formováním postavy můžete začít i bez cvičení. Stačí, když si koupíte kvalitní legíny proti celulitidě a začnete je pravidelně nosit.

Každý týden krásnější

Že už jste o legínách proti celulitidě slyšely, ale nevíte, jak přesně fungují? Princip je vcelku jednoduchý. Legíny pomocí mikromasáží působí na problematické partie, tedy především v oblasti hýždí, břicha a stehen. Jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna, které masíruje tělo, čímž podporuje krevní oběh, a pomáhá tak k odstranění nežádoucího tělesného tuku i vyhlazování hrbolků. Díky tomu, že jsou velmi tenké, s nimi snadno doplníte svůj šatník, a můžete je tak nosit celodenně, aniž by si kdokoli všiml, že máte svého nového maséra. Při pravidelném nošení dosahují ženy úbytku na stehnech od 2 do 4 cm a na bříšku od 4 do 6 cm. Když k nošení legín přidáte ještě pravidelné cvičení, výsledek bude samozřejmě ještě více patrný. Ale i v případě, že se na cvičení zatím ještě necítíte, legíny Vám pomohou zlepšit postavu.

                                        

Vyberte si svůj typ

Mezi nejžádanější legíny na trhu patří kolekce legín Solucel, jejíž součástí je několik modelů. Volba optimálního modelu pro Vás záleží na tom, které partie potřebujete zformovat. Tak například nadkolenní legíny s vysokým pasem Caroline působí na hýždě stehna a břicho. Model Anna s nízkým pasem je určený pro celkové tvarování postavy.

K legínám nyní zdarma bederní pás

Milé maminky, na nic nečekejte a vymodelujte si svou postavu k Vaší spokojenosti. Nyní navíc můžete využít akce, kdy k Vašim legínám dostanete zdarma bederní pás Kine Tex v hodnotě 990 Kč. Navštivte www.solucel.cz, kde si můžete objednat svou vstupenku za krásnější postavou. Užívejte si své mateřství!

www.solucel.cz

Přečtěte si také

Tagy: legíny proti celulitidě

Komentáře