Nekupujete vánoční dárky. Proč?

Datum publikace: 29.11.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Rodiče a děti | Maminky a tatínkové | Dětský pokojíček

Chcete se v letošním roce vyhnout stresu okolo nákupu vánočních, jenž je navíc umocněn nejistým výsledkem? Oblíbené fotoknihy, obrazy, plakáty či kalendáře z vlastních fotografií si můžete vytvořit jednoduše sama a levně!

Vánoce jsou obdobím, které milují zejména děti. Pohádky, rozličné dobroty a samozřejmě dárky pod stromečkem – to vše patří k závěru roku. Rodiče sice také rádi podlehnou neopakovatelné atmosféře těchto svátků, na druhou stranu se často jedná o dobu všudypřítomného stresu a nedostávajícího se času. Pokud i Vy máte každoročně podobnou zkušenost, vězte, že letos to může být jinak. Ptáte se jak na to? Jednoduše, nekupujte vánoční dárky!

Perfektní dárky během několika minut a za pár stovek

V letošním roce nemusíte skutečně alespoň část dárků nakupovat, když si navíc mnohdy ani nemůžete být jista, zda se taková překvapení neminou účinkem. Na Piklio.cz si vyrobíte vlastní dárky, a to během pár desítek minut a zároveň levně! Vyhněte se tedy návštěvám přeplněných nákupních center a vytvořte dárky pro své nejbližší jednoduše z pohodlí vlastního domova.

Fotoknihy, obrazy, plakáty i kalendáře z vlastních fotek

V internetovém obchodě Piklio.cz si lze během jednoho odpoledne vytvořit hned několik vánočních dárků, a to naprosto bez stresu. Fotoknihy (viz zde) včetně varianty miniBook, jakož i obrazy, plakáty a kalendáře z vlastních fotografií přitom s největší pravděpodobností potěší většinu vašich blízkých. Jedná se totiž o dárky originální i osobní, které vyvolají vzpomínky na hezky prožité chvíle.

Podobná překvapení pochopitelně ocení i starší ročníky. Jestliže tedy hledáte dárky pro rodiče či prarodiče, s fotoknihami i dalšími výše zmíněnými výrobky chybu neuděláte. Obdarovaný bude mít svou rodinu vždy na očích, i když „jen“ ve formě fotografií, a navíc lze použít též obrázky z rodinných dovolených, svateb a dalších důležitých událostí. Oproti klasickým fotoalbům Vás navíc jistě potěší i kvalita a dlouhá životnost. Navštivte tedy Piklio.cz, zařiďte letošní Vánoce jinak, lépe…

Tagy: Tipy na dárky

Komentáře