Pozor, dítě v autě!

Datum publikace: 06.08.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Předškoláci | Školáci | Rodiče a děti

Veselá a vtipná samolepka, která podtrhuje design Vašeho rodinného vozu, má především své bezpečnostní opodstatnění. Každý, kdo vozí v autě děti, totiž na rozdíl od ostatních ví, že malí pasažéři ovlivňují chování každého řidiče. Zcela nezávisle na tom, zda řídí maminka, nebo tatínek.

Dejte si na nás pozor

A přesně na to je třeba řidiče ve voze za Vámi, zejména v době dovolených, kdy často cestujeme, upozornit. Může se totiž snadno stát, že si nevšimneme, když na semaforu po dlouhé době naskočí zelená. Nebo budeme muset z nějakého důvodu zastavit, například malý pasažér bude blinkat, nebo muset neodkladně vykonat potřebu. Stejně jako se může stát, že při parkování budeme potřebovat více místa. Podle zkušenosti některých řidičů navíc samolepky příznivě ovlivňují chování dopravních policistů, kteří jsou shovívavější například při stanovování výše pokuty.

samolepky na auto

Originální veselé samolepky

Samolepky mohou mít mnoho podob, na výběr máte z různých barev, motivů i kombinací s textem. Každý si tak může ozdobit svůj vůz dle libosti. Inspirace se dá čerpat buď přímo v terénu při pohledu na ostatní vozy, nebo v galerii samolepek. Samolepky na míru Nároční zákazníci se smyslem pro originalitu a pro humor s oblibou využívají možnosti nechat si vytvořit samolepku na míru. To samozřejmě není možné u každého prodejce samolepek, ovšem u prvního českého výrobce samolepek Dítě v autě, který má největší výběr a působí na trhu od roku 2007, to jde. Proč si třeba nenechat zhotovit originální samolepku z fotografie?

Originální samolepka na auto s portrétem Vašeho dítěte

Magnetky na auto

Rádi byste své auto zkrášlili vtipným nápisem, ale nejste si jistí, co by tomu řekl Váš šéf? Anebo se samolepka tak úplně nehodí k Vašemu nejnovějšímu modelu vozu Ferrari? Pořiďte si magnetky pro víkendové cestovatele! Ovšem pozor, znáte české nenechavé ručičky, pokud budete opouštět zaparkovaný vůz, raději magnetku sundejte a schovejte si ji pěkně hluboko do kapsy.

Magnetky na auto

Reflexní vestičky

Jezdíte v létě s dětmi na kolech, nebo na brusích a přemýšlíte jak je ještě více ochránit? Skvělým tipem je reflexní vestička se dvěma reflexními pruhy, díky které bude vaše díkto perfektně vidět na silnici i cyklostezce. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a ozdobit ji můžete jedním z devíti motivů. Vestičku využijete i na lyžích, nebo snowboardu.

Reflexní vestička zvýrazní vaše dítě při různých sportovních aktivitách

Potěšte originálním dárkem

Samolepky či magnetky jsou vhodným dárkem pro Vaše přátele či příbuzné, kteří mají děti. V obchodě www.ditevaute.cz ostatně najdete dárek i pro majitele zvířecích miláčků.  Přejeme Vám, ať dobře vyberete a hlavně šťastnou cestu!

Tagy: magnetky na auto | originální samolepky na auto | reflexní vesta pro děti | reflexní vestička

Komentáře