Roztomilí plyšáci do mikrovlny – Harmony collection

Datum publikace: 21.11.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti | Hračky pro děti

Existuje snad lepší spojení něčeho roztomilého a navíc praktického, než jsou plyšové postavičky z kolekce Harmony collection? Velmi úspěšná zvířátka nejdříve doplnila série oblíbených soviček a nyní nově i parta tzv. Ponožkáčů. Hřejivá plyš je něco víc než jen plyšová hračka.

Tito plyšáci jsou nejen k pomazlení, ale navíc vás zahřejí jak na duši, tak na těle. Jejich kouzlo tkví v 100% přírodní náplni z lněných semínek provoněných tak oblíbenou a zklidňující levandulí. Stačí je vložit do mikrovlnné trouby a nechat chvilku nahřát. Vydrží pak předávat svoje teplo až dvě hodiny. Každý si přeje pomoci od případné bolesti, nebo se nechat zahřát v chladných dnech.

Díky Harmony collection vás zahřeje váš plyšový mazlíček a to v každém věku. Nemusí to být nutně jen dárek pro naše nejmenší. Uleví nejen od bolesti svalů, kloubů nebo bříška, ale navíc vám za chladných nocí prohřejí vaši studenou postel. Jsou to vlastně taková plyšová a trendy náhrada starých dobrých termoforů, které by neměly chybět v žádné domácnosti.

Vyzkoušejte a vyberte si z celé řady zvířátek třeba právě také novinku z tričko-ponožkového materiálu a nebo sovičku v patchworkovém kabátku. Užijte si skvělý a zasloužený relax a pomazlete si svého plyšáka z Harmony collection.

Více info na www.albi.cz

Tagy: hřejiví plyšáci

Komentáře